Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  VIDEO: Po Autech míří do kin i Letadla

  vydáno  •  filmy
  Před sedmi lety nás okouzlila Auta, nyní s napětím očekáváme Letadla. V české premiéře přilétají 22. srpna.

  Po animovaných Autech přišly na řadu vzdušné stroje, jmenovitě práškovací letadélko "s velkým srdcem a ještě větším snem". Chtělo by závodit, jenže se bojí výšek, proto hledá radu u zkušeného námořního letce. Hračičkové už vypátrali, které typy letadel se na plátně potkají - hlavní hrdina nosí značku Air Tractor AT-502, nechybí však ani messerschmitt nebo cessna. Letadla hlásí premiéru na 22. srpna., © Falcon

  Alíkova soutěž

  Hrajeme do 1.9.2013 o ceny k filmu Letadla. hrát můžeš v sekci Soutěže.

  Ceny soutěže k filmu Letadla

  Ceny soutěže k filmu Letadla

  Hrdinou zábavného dobrodružství je Dusty neboli Prášek, jejž v české verzi mluví Kryštof Hádek. Malé práškovací letadélko sní o leteckém závodu kolem světa, i když se tak trochu bojí výšek.

  V tréninku mu pomůže Skipper Riley, někdejší instruktor věhlasných Pirátů nebes, kterého nehoda při bojové misi poslala do výslužby.

  Fotogalerie

  Sestavu doplňuje Bandaska čili dvouplošník, mrzout uznávající pouze práci, vysokozdvižná ještěrka Dottie a v neposlední řadě Chug, největší Práškův přítel i fanoušek. Naopak ústředním soupeřem hrdiny se stane favorit závodu Ripslinger, kteří se neštítí ani podvodů, pro něž má k ruce tandem odborníků na sabotáže. Rivaly na startu doplňují letadla z ohnivého Mexika, chladného severu či exotické Indie. A podobně jako Auta, také Letadla provázejí sportovní komentátoři.

  Příjemnou zábavu.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 1. září 2013 v 16:47.
  LucyBloom v něm napsala:

  Reakce na LucyBloom:

  Originální

  Příspěvek z 30. srpna 2013 ve 22:01.
  kopacky v něm napsal:

  moc pěkné a super444

  Příspěvek z 26. srpna 2013 v 19:33.
  Papagena v něm napsala:

  nic moc

  Byla jsem na tom s bratrem. Jemu se to líbilo, ale mně ne. Je to zaměřený tak pro děti do 4.třídy. Větší by se u toho mohli nudit.