Alíkovina

VIDEO: Rio 2 míří do Amazonie

vydáno  •  Filmy
Pokračování úspěšného filmu Rio právě vstupuje do českých kin pod názvem Rio 2. Papoušek Blue tentokrát cestuje s rodinou do rodné Amazonie, aby zde čelil nečekanému soupeři.

Z animovaného filmu Rio 2, © CinemArt

Alíkova soutěž

Do 20.4.2014 hrajeme v Alíkově soutěži s filmem Rio 2 o ceny k filmu.

Rio 2, ceny do soutěže k filmu, swingball, nafukovadlo, přívěsky a záložky

Vzácní modří papoušci Blu a Perla žijí v brazilském Riu poklidným městským domáckým životem, který postupně ožívá přibývajícím potomstvem. Nejmladší Raubíř je věrný svému jménu a touží po dobrodružství a to hlavně tehdy, pokud se při něm dá i něco tak trochu zničit. Dalším je Bia, který všemu rozumí a všechno zná, co nezná, to si rychle nastuduje. Nejstarší z dětí je Karla, která už přemýšlí, jak se vymanit zpod ochranných křídel rodičů a začít vyjadřovat svou osobnost.

InsertSingleVideo

Když Perla rozhodne, že se všichni musí naučit žít jako opravdoví ptáci, vyrazí všichni na rodinný výlet do amazonské džungle. Blu si sice od svých přátel vyslechne spoustu důvodů, proč nemá nikam jezdit a jaká nebezpečí tam na ně čekají. Ale nakonec se zařídí podle tukana Rafaela a jeho rady, že šťastná manželka znamená šťastný život.

A tak se ocitnou v amazonské džungli, kde se trochu nečekaně setkají se svými příbuznými a tím skončí i jejich přesvědčení, že jsou posledními modrými papoušky na světě.

Blu se v džungli necítí zrovna moc jistě. Jednak zde musí nečekaně čelit nejobávanějšímu protivníkovi – tchánovi – a zároveň se vyhnout ďábelským plánům na odplatu, kterou pro něj zosnoval padoušský a mstivý kakadu Nigel.

Kakadu, mstitel z prvního dílu, tentokrát dokonce rapuje, navíc si přibral parťáky včetně jedovaté žabky, jejíž milostnou árii jako z osudové opery musíte vidět. Stejně tak taneční scény plné nápadů v čele s konkurzem, jehož účastníci končí vesměs v něčí tlamě a kde vítězí želví bojovníci.

Animovaný film Rio 2 je 9.4.2014 k vidění v českých kinech.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (17)

Příspěvek z 9. září 2014 v 8:33.
tvrdaska v něm napsala:

www.caro.cz

www.caro.cz

Příspěvek z 17. srpna 2014 ve 13:44.
Oríšek v něm napsala:

Hezký

Rio 2 bylo bezva ale jednička se mi líbila víc16

Příspěvek z 5. srpna 2014 v 7:37.
samudino v něm napsal:

Rio a Rio 2

Viděl jsem jedničku i dvojku ale dvojka je lepší4