Alíkoviny

VIDEO: Violetta Koncert míří do českých kin

vydáno  v 6:00
Zákulisí a atmosféru koncertní show Violetta zprotředkuje všem fanouškům film Violetta Koncert. Byl natočen v prostorách Mediolanum Forum v italském Miláně. Vystupuje v něm dvanáct seriálových postav, které přednesou největší hudební hity první a druhé řady televizního seriálu Violetta. V českých kinech můžete Violetta Koncert vidět od 8. května 2014.
Violetta, film

Autor fotky: Falcon

Alíkova soutěž

V nové Alíkově soutěži hrajeme do 18.5.2014 o ceny k filmu Violetta Koncert.

Ceny k soutěži s filmem Violetta Koncert

Kniha, CD a 2 poukazy na vstupenky do kina

Speciál zachycuje živý koncert v plné délce. Dává fanouškům možnost nahlédnout i do zákulisí. Diváci uvidí přípravy a vzrušení herců před příchodem na pódium a také se dozvědí více o tom, co rádi dělají  ve svém volném čase.

Ke dvanácti nejoblíbenějším hereckým hvězdám seriálu Violetta v čele s Martinou Stoessel (Violetta), Diegem Dominguezem (Diego), Jorgem Blancou (León), Mercedes Lambre (Ludmila) a Lodovicou Cornello (Francesca) se přidá také taneční skupina a doprovodná kapela.

InsertSingleVideo

Zajímavosti z filmu

  • V průběhu představení dojde k celkem 180 změnám kostýmů.
  • Techniku a vybavení převáží sedm nákladních automobilů. Po příjezdu na nové představení trvá 12 hodin, než je vše připraveno. Po skončení vystoupení trvá 8 hodin, než je vše opět sbaleno.
  • První část evropského turné Violetta Koncert proběhla v prosinci 2013. V průběhu 22 představení ho navštívilo více než 150 tisíc diváků v šesti velkých španělských městech.
  • V lednu 2014 se konalo představení Violetta Koncert v Paříži, kde ho v průběhu osmi koncertů zhlédlo přes 20500 diváků.

Fotogalerie

Znáte seriál Violetta?

Seriál vypráví o talentované dívce, která se s otcem vrátí do rodného Buenos Aires po několika letech života v Evropě. Doma si najde dobré kamarády, objeví pravou lásku a vášeň pro hudbu. Během dospívání ale samozřejmě musí řešit řadu problémů. V České republice se Violetta vysílá na Disney Channel od listopadu 2013.

Martina Stoessel

Narodila se v Argentině a umění se věnuje od útlého věku. Studovala hru na klavír, hudební komedii, herectví, zpěv a tanec. Violetta je její první televizní rolí.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (4)

Příspěvek z 19. května 2014 v 14:05.
ADIK09 v něm napsala:

Příspěvek z 13. května 2014 v 16:15.
Adiky180218 v něm napsal:

tvuj fanda

Violeto divam se na tebe kazdy den.Kdyz jsem slysel jak spivas doopravdy tak si tvuj spev puostím jeste casteji10.Ty s Federikem spivas pekne4

Příspěvek z 13. května 2014 v 14:19.
bílýstín v něm napsala:

Violleta

Violleto seš ůžasná já takhle nespívám máš ráda Leona1619