Alíkoviny

VIDEO: Zootropolis má chránit králík s parťákem liškou

vydáno  v 9:27
Zootropolis je velkoměsto, kde leží luxusní čtvrti jako Sousedství Sahara nebo chladný Tundrov. A také animovaný film, který do našich kin přijde 3. března.
Trailer k filmu Zootropolis: Město zvířat

Autor fotky: Falcon

Alíkova soutěž s filmem Zootropolis: Město zvířat

Do 20. března 2016 hrajeme v Alíkově soutěži o ceny k filmu Zootropolis: Město zvířat.

Ceny do soutěže s filmem Zootropolis: Město zvířat

Ceny do soutěže s filmem Zootropolis: Město zvířat

V Zootropolis se můžete stát kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon, nebo malá myška. Když sem však dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace.

Právě Judy Hopkavá se totiž chce stát prvním králíkem v policejní uniformě. Aby kolegům dokázala, že se jim vyrovná, rozhodne se vyšetřit náročný případ, i když to znamená vzít s sebou upovídaného lišáka Nicka Wilda. Otázkou je, zda se z odvěkých nepřátel mohou stát nejlepší parťáci.

Animovanou komedii Zootropolis: Město zvířat režírovali Byron Howard (Na Vlásku) a Rich Moore (Simpsonovi). Premiéra filmu je 3. března 2016.

Podívejte se na trailer k filmu:

InsertSingleVideo

Lenochodi jako úředníci: Zootropolis vás pobaví

Zajímá vás jméno nejpomalejšího lenochoda? Podívejte se na ukázku:

InsertSingleVideo

Úvodní píseň

Víte, že úvodní písničku k filmu Zootropolis: Město zvířat nazpívala zpěvačka Shakira? Mimochodem ta zároveň v anglické zvukové verzi filmu dabuje Gazelu. Podívejte se na video, jak se píseň připravovala (video v angličtině):

Autor: