Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  VIDEO: Zvonilka a piráti zkříží meče v novém animáku

  vydáno  •  Filmy · Mediální partner
  Svět Petra Pana ožije v kinech ve filmu Zvonilka a piráti. Čeká v něm na vás příběh o Zarině, chytré a cílevědomé víle, která je ohromena neuvěřitelnými možnostmi modrého kouzelného prášku. V českých kinech film uvidíte od 20.3.2014.

  Zvonilka a piráti, © Falcon

  Zarina se díky svým nápadům dostane brzy do potíží. Uteče ze země víl a spojí se s piráty. Ti z ní udělají kapitánku své lodi.

  Alíkova soutěž

  Do 26.3.2014 hrajeme v sekci Soutěže o ceny k filmu Zvonilka a piráti.

  Soutěž se Zvonilkou a piráty

  Soutěž se Zvonilkou a piráty

  Zvonilka se společně se svými přáteli musí vydat na dobrodružnou pouť, aby Zarinu našli a společně pak bojovali s bandou pirátů pod vedením plavčíka Jamese, ze kterého se má záhy stát legendární Kapitán Hook.

  Jak vznikal filmový příběh

  Nápad vydat se mezi piráty se zrodil v průběhu práce na postavě Zariny. Tvůrci od začátku zamýšleli příběh o nepochopené víle, která má velký talent a je velice zvědavá. Přesto není schopna ve Hvězdné roklince, místu plném naděje a štěstí, najít své pravé místo. Přemýšlí o odchodu ve snaze odhalit, kde by byla opravdu šťastná.

  Fotogalerie

  Zarina se proto měla vydat na velké dobrodružství. Otázkou bylo, kam by se asi mohl někdo vydat, kdyby utekl z domova na ostrově Nezemě, kde se nachází i Hvězdná roklinka.

  Nápad se Skull Rock přivedl autory k nápadu zaměřit se na piráty, kapitána Hooka a na příběh víly mezi piráty.

  Výtvarníky filmu výprava mezi piráty nadchla. U Disneyho je k dispozici obrovská spousta návrhů, dokonce i pracovní nákresy pro Piráty z Karibiku. Výtvarníci zkoumali archivy i film samotný, obojí je velmi inspirovalo.

  Ve filmu Zvonilka a piráti James se svou posádku přijmou Zarinu mezi sebe a jmenují ji kapitánkou své lodi.

  Zarina je tak okouzlena respektem, který jí James a piráti projevují, stejně jako tím, jak si cení jejích znalostí a dovedností, že souhlasí s tím, aby jim na oplátku věnovala ten nejvzácnější dar ze všech: modrý kouzelný prášek.

  Životadárný prášek je ve Hvězdné roklince klíčem k létání. Takže když Zarina vypracuje plán, jak ho sebrat a podělit se o něj se svými novými spojenci, neváhá Zvonilka se svými přáteli ani na okamžik a vydají se ji hledat, aby se s nimi jak ona, tak cenný prášek, vrátili společně tam, kam patří.

  Zarině se události vymknou z rukou a začíná klasická pirátská bitva – až na to, že bojovníci na jedné straně barikády jsou vysocí jen několik centimetrů.

  Zvonilku a piráty v českých kinech uvidíte od 20.3.2014.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 27. března 2014 v 15:22.
  Jade1 v něm napsala:

  úžasný

  je to opravdu hustý byla jsem na tom v kině a asi půjdu znova.2525252525252525777101010

  Příspěvek z 18. března 2014 v 17:34.
  Roxynka1234 v něm napsala:

  Zvonilka

  Je to super příběh já na tom taky byla 26

  Příspěvek z 16. března 2014 v 8:47.
  anytka123 v něm napsala:

  super

  já na tom byla je to super !! ale znám i lepší