Alíkovina

Vlastní tetování

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Chtěli byste tetování, které byste mohli smazat, kdy se vám zachce a nakreslit nebo napsat jiné? Přečtěte si tento článek.

(Ilustrační snímek), © MAFRA

Chtěli byste tetování, které byste mohli smazat, kdy se vám zachce a nakreslit nebo napsat jiné? Přečtěte si tento článek.

Budete potřebovat:

  • tužku na oči (černou nebo barevnou)
  • pudr

Návod je velice jednoduchý. Nakreslíte, napíšete cokoliv chcete. A pak už jen přepudrujete. Efekt je úžasný! Je to lepší než po sobě psát propiskou, nebo fixy. Navíc jsou to kosmetické výrobky, takže to není až tak jedovaté jako obyčejné tužky. Malá nevýhoda je v tom, že to nevydrží tak dlouho a večer se to smyje.

Budu se těšit příště.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (3)

Příspěvek z 2. května 2018 ve 13:59.
FriedKitten v něm napsal:

Jednou jsem se nechala potetovat hennou. Úplně extra to drahé není a za nějakou dobu se to smyje (dle kvality a zkušenosti tetujícího). Rozhodně bych se nenechala potetovat na dovolené někým, koho neznám a nevím, co mi to plácá na kůži. Nedoporučuje se pro lidi s citlivou kůží a alergií. Hennou se dají i barvit vlasy

Příspěvek z 1. května 2018 ve 14:12.
Jopa v něm napsala:

Hezké**
Skusit to nemohu,neboť by mi mamka tužku asi nepujčila.:-)

Příspěvek z 6. listopadu 2016 ve 12:46.
radimf v něm napsala:

ahoj,moc pěkný článek! :)

zkusila jsem to a je to fakt super!!! 44441616161626262626