Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Všechno není jenom dokonalé

  vydáno  •  Vztahy
  Život není jen takový, jak si ho představujeme. Dostat se mezi "populární“, mezi „hvězdy školy“ neboli ty takzvaně „in“ dá hodně práce. Ne vždy je to marné.

  "Moderní městská žena je obklopena technikou. Modely značky chi-chi jsou technologiemi inspirovány," říká o své kolekce Josefína Bakošová., © MAFRA

  Jsem holka a je mi 11,5 měřím 170 cm a teď chodím do šestky. Řeknu vám svou cestu ke slávě, i když měla hodně překážek. Úspěchu jsem po dlouhé době dosáhla. Konečně vítězství, ocenění a normální přístup. 

  Můj život ve třídě byl těžký. Vždy jsem byla ta velká nebo ta jiná. Což mi strašně vadilo. Byla jsem obr ve třídě liliputů. Byla jsem vždy největší. Ne o pár centimetrů, 15 cm není nejmíň, že? Štvalo mě, že jsem byla větší než naše třídní učitelka. Musela jsem se shýbat na spolužáky a po první třídě a neustálém breku, mamka pochopila, že mě měla dát do školy o rok dříve. Jsem totiž narozená koncem září. Štvalo mě to a snažila jsem se k nim najít cestu, ale dlouho se to nedařilo. 

  Pak ve druhé třídě vedle mě stála Tereza a byla skoro stejná jako já. Né výškou ani věkem (je o rok mladší), ale byla jiná než ostatní - byl to člověk, který mě chápal a měl stejné zájmy. S Terezou jsem byla hodně často. Má velký smysl pro humor a tak mi dlouho říkala, a pořád říká, „Vševěde“. Bylo to nejprve vtipné, ale po čtyřech letech už to není taková sranda. Ale stal se zázrak.

  Jednou jsem seděla na houpačkách a projelo tam černé ferarri. Zastavilo a vystoupila slavná modelka. Vyšla z auta a nabídla mi smlouvu s modelingovou agenturou a já podepsala.

  Život je náhle jiný, ale lepší.

  Autorka: (11 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 30. června 2019 v 8:04.
  Šároušek v něm napsala:

  ;-D;-D máš super fantasii

  Příspěvek z 30. června 2019 v 6:47.
  číča800 v něm napsala:

  Tohle ti mám věřit? XDD

  Příspěvek z 11. května 2015 v 17:45.
  tomd10 v něm napsal:

  Fake

  Neviděl jsem to, ale tahle ''''story'''' mi příjde jako fake (=podvrh). Kdo ti jen tak dá podepsat smlouvu na nezanedbatelné peníze jen tak? Řekl bych, že je to jen výplod někoho s bujnou fantazií. (jo a od kdy jezdí modelky pro to, aby sháněly další dušičky??? o to se snad staraj úplně jiný, modelka ti tak leda předvede hadry, ale rozhodně nehledá další)