Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Všichni jsme jiní, no ne?

  vydáno  •  Alík
  Všichni jsme jiní, není třeba ostatní odsuzovat za něco, co mají rádi. Mě úplně změnila Violetta, je ze mě jiný člověk a je mi to jedno.

  Růžová barva a džínovina k sobě patří i letos. Trička pro holky mají veselé barevné potisky, kalhoty z tenké džínoviny jsou v délce pod kolena. Ozdobit kotníky barevnými náramky je nutnost., © archiv F&F

  Děje se to každý den. Jestli jste si přečetli moji vizitku, tak jste zjistili, že jsem blázen do Violetty. Možná kdyby jsem bydlela v Česku, lidé by to brali jinak, ale v Číně? Na to zapomeň. 

  Jim nepřijde normální, že brečím kvůli páru ve Violettě, který se rozešel. Nebo,  že si všude píšu (když myslím všude, tak myslím všude) Naxi (Maxi+Naty). Nebo že poslouchám jiný písničky než oni (poslouchám pouze písničky z Violetty). Kamarádky si o mě myslí bůhví co, protože se chci učit španělsky, jako fakt chci. Chci se dostat na nějakou školu, kde bude hlavní předmět Španělština, a poté se přestěhovat do Španělska. No a co?! Mě baví učit se jazyky, je baví honit se za klukama. Já radši sedím v rohu a učím se svoji španělštinu, než abych se nechala převálcovat holkama které letí za klukama. 

  To, že se učím španělsky má svou výhodu. Když se naštvu na své kámošky, tak na ně většinou něco vykřiknu španělsky (něco jako „que pasa?!“) takže mi nerozumí. Někdy na ně vykřiknu i něco česky (oni mluví jen anglicky, pochop, taky mluvím s nima anglicky, už jsem v Číně tři roky, ale už se za dva týdny vracím). Nepřijde jim normální, že mám ráda postavy z Violetty (kluky) nebo že třeba Naty (Alba Rico) je můj idol. Ani mě nepřijde normální, že jsem napřed měla ráda Tomáse, potom Braco, potom Leóna, potom Marco, (koho ještě...) potom Diego a teď mám ráda Maxiho! Už dlouho... Asi nejdéle ze všech.

  Ale Braco se mi líbil ze všech nejvíc, společně s Maxim. Takže z holky, která se šíleně zajímala o kluka ze svojí třídy (byli jsem spolu, ale on se se mnou rozešel. Teprve po sledování Violetty jsem zjistila, že je hroznej, že se nevyrovná Leónovy nebo Maximu -tím jak se chovají k Naty a Violettě) a nezajímala se o učení a byla bez idola, se stala holka, která se chce dostat na bůhví jakou školu a chce se stát herečkou nebo zpěvačkou mluvící nejméně pěti jazyky. Nezajímá se o kluky (jen o postavy a celebrity z Violetty!!!) ze svojí třídy a má idola, do kterého by se mohla zbláznit. 

  Doufám, že jak se vrátím do Česka, že si najdu novou kamarádku!

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 1. září 2015 v 10:22.
  Anicka177 v něm napsala:

  já taky

  já chci se taky učit španělštinu25252525252525252525252525violetta101010101010101010 bude v praze v listopadu!!!!1010

  Příspěvek z 19. srpna 2015 v 11:49.
  Katerinao v něm napsala:

  Reakce na DoctorkaWho:

  No že jo! Naxi je prostě... NEJ. Alba Rico ta je můj idol!

  KanekiShiro v něm napsala:

  Reakce na KanekiShiro:

  *podobného