Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Vychází Minecraft komiks: První kniha příběhů

  vydáno  •  Komiksy · Katalog dárků

  Střetnutí herního světa s komiksovým právě přináší nový titul značky CREW KIDS – Minecraft komiks: První kniha příběhů.

  Minecraft komiks: První kniha příběhů, © Nakladatelství CREW s.r.o.

  V roce 2009 byla švédským vývojářem Markusem Perssonem navrhnuta počítačová hra, která se v roce 2019 stala historicky nejprodávanější hrou na světě! Svým prodejem trumfnula i světoznámou hru Tetris! Řeč je o světoznámé hře Minecraft, v jejímž světě se vše skládá z všemožných kostiček. Hráč z nich buduje vlastní svět, ve kterém může farmařit, stavět, obchodovat, nebo dokonce bojovat proti příšerám a dalším hráčům. Tato tvůrčí hra učarovala jak dětem, tak dospělým!

  A teď přichází Nakladatelství CREW s.r.o. s novinkou – prvními skutečně oficiálními komiksovými příběhy z tohoto herního světa. Jde o titul Minecraft komiks: První kniha příběhů.

  „V dnešní době je těžké zaujmout děti knihou. Mnohdy je čtení nezajímá, raději se dívají na televizi, nebo tráví svůj volný čas hraním počítačových her. Kniha Minecraft komiks: První kniha příběhů ale kombinuje komiks a počítačovou hru, která je známá a odborníky uznávaná jako přínosná pro rozvoj kreativity.“, říká Michaela Pexová, specialistka komunikace Nakladatelství CREW. „Díky propojení komiksu a tématu počítačové hry nabízíme dětským čtenářům jedinečný zážitek a motivaci pro znovuobjevení lásky ke čtení!“, dodává Pexová.

  Z komiksu Minecraft: První kniha příběhů, © Nakladatelství CREW s.r.o.

  Titul Minecraft komiks: První kniha příběhů je blízká dětskému čtenáři jak svým tématem, tak příběhem. Děj se točí kolem Tylera, obyčejného kluka, který se s rodinou odstěhoval z rodného města. Stejně jako pro každého, je i pro Tylera stěhování náročné. Ale překlenout toto nesnadné období mu pomůže věrná parta kamarádů, se kterou zůstává ve spojení právě díky hraní Minecraftu. Spolu s přáteli Evanem, Candace, Tobim a Grace podnikají mnoho online výprav napříč celým Overworldem a zažívají ta nejbáječnější dobrodružství.

  „I když titul Minecraft komiks doporučujeme od šesti let, tak svoje čtenáře si najde i mezi staršími fanoušky.“, říká Petr Litoš, ředitel Nakladatelství CREW s.r.o. „Eda, můj téměř devítiletý syn, přečetl Minecraft jedním dechem. Z Minecraftu byl opravdu nadšený!“

  Z komiksu Minecraft: První kniha příběhů, © Nakladatelství CREW s.r.o.

  Tento titul nakladatelství zařadilo pod značku CREW KIDS, kterou založilo v roce 2018 pro dětské fanoušky komiksu. Pod touto značkou se skrývají světoznámé značky jako například Bart Simpson, SpongeBob, My Little Pony nebo Avengers! A teď se mezi tyto slavné postavy zařadil titul, který oslovuje nejen čtenáře komiksů, ale i fanoušky počítačových her.

  První titul ze série Minecraft je právě na pultech u dobrých knihkupců, na stránkách www.obchod.crew.cz, nebo v Alíkově katalogu dárků za místní měnu zvanou kačky.

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 13. září 2019 v 0:55.
  Hroch Pepíček v něm napsal:

  to je tohle? www.databazeknih.cz/knihy/zajatci-minecraftu-206750
  vypada trochu strašidelně podle popisu

  Příspěvek z 9. září 2019 v 18:49.
  matisek005 v něm napsal:

  Já napočítal šest vykřičníků! Minecraft je bezva, rád si zahraju, ale co se týče jeho knižních zpracování, tak si radši přečtu třeba „Zajatci Minecraftu“.

  Příspěvek z 9. září 2019 v 18:14.
  Hroch Pepíček v něm napsal:

  hrajete MC? jakou verzi?

  hanakrna: protože je rozveselený!! :-D
  ja napočítal jen 4 vykřečíky .... teček je tam víc :-P