Alíkovina

Výlet do Písku a na hrad Zvíkov

vydáno  •  Cestování

13. června jsem s naší třídou jela do Písku a na hrad Zvíkov...

Socha, © zuzík

Chvíli před 8. hodinou jsme se sešli před naší školou. Nejdřív jsme jeli na hrad Zvíkov. V autobuse jsme nemohli jíst, ale já jsem si stejně pár sladkostí dala.:-D
Po nějaké době jsme byli na místě. Neměli jsme průvodce, takže jsme po hradě chodili sami. Hrad byl celkem hezký, ale moc mě to nebavilo.

Zvíkov, © zuzrych

Zvíkov1, © zuzrych

Po prohlídce jsme se šli kouknout na soutok řeky Vltavy s Otavou. Tam jsme měli malou přestávku na jídlo. Otevřela jsem pytlík s pendreky a všichni se ke mně sběhli.:-D Zůstaly mi dva pendreky. Ale stejně jsem chtěla mít místo na McDonald's.:-D

Pak jsme znova nasedli do autobusu (mimochodem, byl růžový a všichni říkali, že je pro teploušky:-D) a jeli jsme do Písku.

V Písku jsme se šli podívat na sochy z písku. Poté nám daly učitelky rozchod.

Písek , © zuzrych

S kamarádkou jsme šly do drogerie. Pak jsme se šly podívat do obchodu se značkovým oblečením, ale moc peněz jsme neměly, takže jsme si nic nekoupily. Já jsem si pak u Číňana koupila sluneční brýle.

Poté jsme jeli do McDonald's, všichni si to přáli.:-D My s kamarádkou jsme si daly cheeseburger a jahodový shake. Potom jsme už jeli domů. Přijeli jsme chvíli po třetí hodině.

Moc se mi tento výlet líbil.$>

Autorka: (12 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (7)

Příspěvek z 8. srpna v 15:08, upravený vzápětí.
matisek005 v něm napsal:

Takové když se jde na výlet na hrad, ale všichni se těší nejvíce na mekáč. :-> Kromě stavu tvého jídla jsem se moc nedozvěděl.

Příspěvek z 3. srpna ve 14:28.
vikinka28 v něm napsala:

Nic moc, jedna hvězdička :/

Příspěvek z 31. července v 17:04.
miss05 v něm napsala:

Mně osobně se ten článek moc nelíbil, nic podstatného jsem se z něj nedozvěděla. V Písku bydlím, myslím si, že by se o tomto královském městě dalo napsat víc, stejně tak o hradě Zvíkov.