Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Vysmívali se mi, že neumím kreslit. Teď jsem nejlepší ze třídy!

  vydáno  •  Škola a poznání · Malování
  Jednou, když jsem byla ve škole, jsme měli zrovna výtvarnou výchovu. Naším úkolem bylo nakreslit sebe, jak jsme v obchodě a nakupujeme různé jídlo a pomeranče nebo jablka. Já ale moc neumím kreslit - ani lidi, ani ovoce a ani jak nakupuju. Samozřejmě se mi to vůbec nepovedlo.

  Hračkobraní 2008, Kamenice nad Lipou., © Radkaa

  Byla jsem z toho hrozně moc smutná a paní učitelka mi za obrázek dala hodně špatnou známku. Pak dávala na nástěnku naše obrázky, aby si je mohli prohlédnout rodiče. O přestávce se i ostatní děti dívaly na obrázky a narazily na ten můj.

  Samozřejmě, že se mi smály a já z toho měla špatnou náladu. Pak jsem šla za svou sestřenicí a ta mi poradila, ať je ignoruju a nechám to být. Doopravdy to pomohlo a teď už o tom ani nevědí, že se to někdy stalo.

  Děda mě už naučil kreslit postavy a teď jsem nejlepší ze třídy. Paní učitelka sundala už ty staré obrázky z nástěnky, takže je vše v pořádku.

  Kdyby se vám někdy stalo něco podobného, tak nezoufejte a zajděte třeba za svou sestřenicí, kamarádkou nebo maminkou, ať vám s tím pomohou. Hlavně nikdy nezoufejte!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (28)

  Příspěvek z 3. dubna 2010 ve 20:32.
  Kapřík10 v něm napsal:

  Malování nudu zahání

  Teda já se nechci chlubit ale malovat umím pěkně,sice když ve škole máme Výtvarnou Výchovu tak spotřebuji 5 papírů ale nikdy se nic nepovede na poprvé,a představte si že já jsem jednou nakreslil jeden KOMIKS o zachránci Dexterovi a jeho kamaráda velkého psa Jazze,Dexter bojoval proti Čínským Ninjům a Ninjovského bosse NinjaKook posedlého bojem,Dexter samozřejmě bojoval za hodné oproti lacinému NinjaKookovi,NinjaKook byl velice dobrý Ninja a proto jednoho dne Dextera Zabil,Jazz se naštval a NinjaKookovi vše sebral a hodil to do kanálu,a víc jsem toho nenakreslil,tak ahoj!!!!
  16

  Příspěvek z 26. března 2010 ve 20:29.
  Písmenko v něm napsal:

  Reakce na -_Star_-:

  jo fakt by se to nemělo hodnotit hlavně TV já měla samí jedničky na vysvědčení jenom z těláku 2 skazilo mi to vysvedčení:(

  Příspěvek z 13. března 2010 v 8:30.
  Bruník v něm napsal:

  U MĚ NAOPAK.....

  U mě naopak .Já umim kreslit moc dobře a tohle se mi nikdy nestalo že by se mi spolužáci smály.Ale vždycky o přestávce za mnou jdou,abych jim něco nakreslil,takže mám program na celou přestávku.Nenávidím když mě obdivují ,furt a furt.TAKŽE TO S KRESLENÍM MOC NEPŘEHÁNÍM.19