Alíkovina

Vysvědčení? Pomóc!!!

vydáno  •  Škola a poznání · Rodičům · Čtenáři píší Alíkoviny · Učení · Vysvědčení
Asi jako každý rok vás trápí vysvědčení. Mě taky, a tak jsem se rozhodla napsat tento článek. Dřív jsem mívala samé jedničky, ale letos mám asi dvě dvojky a tím se všechno zvrtlo.

Vysvědčení, © Josef Vostárek

Někdo dostává špatné známky z lajdáctví, někdo za to, že mu to prostě nejde. Každopádně když dostanete vysvědčení, které se Vám nelíbí, nebrečte a snažte se to příští rok napravit.

Pro lajdáky: Nemyslíte, že to je škoda? Holky, raději se učte, než si hodiny a hodiny vybírat oblečení na další den, nebo pobíhat za kluky. Kluci, to samé. Raději se učte místo holek. Holky počkají, známky ne.

Pro ty, kterým to nejde: Nevzdávejte to. Pokud něco nechápete, zeptejte se na to učitele, ať vám to vysvětlí. Nebo poproste své spolužáky, kterým to jde, ať vás doučují. Já doučovala a dělala jsem to zábavnější. Třeba jsem připravila praktickou hodinu. Určitě to pomůže.

Upozornění pro rodiče: Rodiče by neměli děti bít ani jim nadávat za vysvědčení. Pokud toto provádějí, za chvíli se dětem zprotiví a pak spolu nebudou dobře komunikovat. To může vést děti například k pití alkoholu.

Hezké prázdniny přeje xdennyx.

Vizitka autorky článku na Alíkovi xdennyx

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (69)

Příspěvek z 30. ledna 2009 v 15:18.
KatkaP101 v něm napsala:

Káčula

ne vlsatěn já jsme kměla ve 4 třídé samé 1

Příspěvek z 30. ledna 2009 v 15:17.
KatkaP101 v něm napsala:

Káčula

No tak já jsem dostala 3 z Příroďáku.jinak třid 2 a jinak samé 1.nnaštěstí jsem dostala 1 z chování.kámoš ze třídy dostal totiž 2 z chování ale mi nevíme proč.on se knám chová normálně.

Příspěvek z 8. prosince 2008 v 19:59.
--teenager-- v něm napsal:

Reakce na Martos007:

je videt ze si mel samy kdyz to pises s mekkym i..........5