Alíkovina

Výzva na prázdniny!!!! Překonejte se!!!

vydáno

Nemáš o prázdninách co dělat? ČTI! Výzva pro všechny kamarády a spolužáky.

Moje výzva spočívá v tom, kdo přečte více stránek za prázdniny. Domluv se s kamarády a můžete udělat soutěž mezi sebou, nebo jen čti sám a o dalších prázdninách se můžeš překonat. Tuto výzvu jsme s paní učitelkou vyhlásili ve třídě už loni a výsledky nás velmi překvapily. Doufám, že se budete snažit o co nejvíce stránek, a doporučuji knihy, které mají hodně stran:

  • Harry Potter (všechny díly)
  • Rychlé Šípy ve Stínadlech

Minulé prázdniny jsme se ve třídě 4.C velmi činili. Nejvíce stran bylo přes 6000 a nejméně stran bylo asi kolem 1000. Dokonce samy paní učitelky se zúčastnily naší výzvy a přečetly kolem 4000 stránek. Výzva samozřejmě nemusí být jenom v prázdniny, ale můžete třeba celý leden soutěžit. Problém je ale v tom, že budete toho méně stíhat, když bude škola. Důvod, proč se čtou stránky a ne knihy, je, že knihy můžou mít třeba 10 stránek a těžko se rozpozná, kdo toho přečetl více.

Krásné čtivé prázdniny přeje Terka

Autorka:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (9)

Příspěvek z 23. září 2017 v 10:58.
Dubai v něm napsala:

já čtu málo a nebavi mě toRv

Příspěvek z 27. července 2017 ve 21:33.
unous v něm napsala:

Určitě to zkusím, Věřím, že s tím, co už jsem za prázdniny přečetla, se pomalu ale jistě blížím k 1000 přečtených stránkám. Ale určitě budu v této výzvě pokračovat :)

Příspěvek z 26. července 2017 ve 20:57.
ferda2009 v něm napsala:

Pěkná soutěż :)