Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Výzva na prázdniny!!!! Překonejte se!!!

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 23. září 2017 v 10:58.
  Dubai v něm napsala:

  já čtu málo a nebavi mě toRv

  unous v něm napsala:

  Určitě to zkusím, Věřím, že s tím, co už jsem za prázdniny přečetla, se pomalu ale jistě blížím k 1000 přečtených stránkám. Ale určitě budu v této výzvě pokračovat :)

  ferda2009 v něm napsala:

  Pěkná soutěż :)

  Modralka v něm napsala:

  AnezkaB: Také se mi moc nelíbí HP. Ale Holmes je fajn!

  AnezkaB v něm napsala:

  Já čtu i během roku, nejen o prázdninách.
  Harry Potter se mi ale nelíbil, nedočetla jsem. Rychlé Šípy jsem ale četla. To se mi líbilo hodně. Teď čtu zrovna další knížku se Sherlockem Holmesem:-)

  Příspěvek z 24. července 2017 v 8:43.
  Half-BloodPrincess v něm napsala:

  Já takto „soutěžím“ s taťkou už od ledna. Končíme v srpnu a vítěz si vybere nějakou odměnu. Mám načtených zhruba 18 000 stran z knih bez obrázků s malým písmem, čeština nebo angličtina. Ale myslím si, že číst čistě kvůli tomu, aby jste překonali spolužáky, je hloupost. Mám sestřenici, která knihu prostě nevezme do rukou a radši jde sportovat. Tak ať dělá to, co ji baví. Vždyť já taky nebudu každý prázdninový den běhat, jen proto, abych byla lepší než ostatní v něčem, co nemám ráda.

  Češtinář v něm napsal:

  To je zajímavá a jistě motivující výzva, jen je třeba myslet také na to, že bychom si z těch knih měli především něco odnést - zábavu nebo poučení. Aby se třeba nestalo, že se někdo bude chlubit tím, že během chvíle přečetl několik set stran, a přitom za pár dní už vůbec nebude vědět, o čem ta kniha vlastně byla.

  A ani měřítko počtu stran není úplně spolehlivé. Tak, jako mohou existovat knížečky o pár stránkách i tisícistránkové bichle, může být jedna kniha tištěna velkými písmeny a mít v sobě hodně obrázků, jiná zas může být zcela bez ilustrací a být tištěna písmem drobným. A rozdíl je také ve stránce formátu A4, A5 nebo případně A6.

  zuzukrecek1 v něm napsala:

  Přečti si sérii Odkaz Dračích Jezdců (Eragon, Eldest, Brisingr, Inheritance) Ty mají opravdu hodně stran.R^;-)

  krejdom v něm napsala:

  To je super nápad. Za tyto prázdniny mám zatím přečteno 1332 stránek, ale to počítám jen ty knihy, co mám dočtené. Určitě jich potom bude mnohem víc. Tak jdu na tom zapracovat. :))

  předchozí 1 další