Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Vzhled není všechno

  vydáno  •  Volný čas venku · Čtenáři píší Alíkoviny
  Dřív jsem si myslela, že s nikým nechodím a nemám moc kamarádů jenom proto, že třeba nevypadám jako modelka. Později jsem si ale uvědomila, že povaha je přednější než krása. A hned jsem se dala do řeči s pár lidmi a získala jsem kamarády. Možná že i někdo z vás si myslí, že hezké holky to mají v životě lepší, ale vzhled vždycky není úplně všechno.

  (ilustrační snímek), © Profimedia.cz

  S dobrou kamarádku bych si (podle mého názoru) chtěla také dobře popovídat. Samozřejmě že ne o modelingu nebo nové značce oblečení, ale o normálních věcech jako je škola nebo její zájmy.

  Lidé jsou jako truhly s pokladem. Někdy je to krásná truhla, ovšem je v ní jen písek a poklad nikde. Ale někdy je to stará a ošklivá truhla s pokladem uvnitř. Není přece důležité, jak člověk vypadá, ale jaký je v srdci.

  Přes to všechno: chtěli byste se líbit? Mám jednu osvědčenou radu, která sluší úplně každému. Je to úsměv. Každá holka je krásná, když se usmívá. Buďte takové, jaké jste. Neberte vážně třídní hvězdy, které se vám občas posmívají - i na ně jednou dojde. Hlavní je to, co máte v hlavě a v srdci. Věřte mi, že i kluci se sice dívají na to, jak vypadáte, ale víc jim záleží na tom, jaké jste a jak se chováte.
                                                                        
  Vizitka autorky článku na Alíkovi -LoWe-

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (65)

  Příspěvek z 31. prosince 2008 v 10:59.
  -LoWe- v něm napsala:

  Reakce na westička:

  Já si myslím že v něčem určitě pravdu máš. Holky se o sebe hlavně teďka v pubertě musí starat a hezky se oblíkat. Jenže jsem tím článkem chtěla říct, že někdo z nás se nenarodil jako barbie a vypadá prostě jinak než ty vyumělkovaný trapky po plastice. A to je právě ono, každá jsme prostě jiná! To je můj názor na tohle, proto jsem ten článek taky napsala. Já taky nepatřím k těm nejhezčím a nádherná rozhodně nejsem, ale nabídku k chození už jsem dostala několikrát. Kluci prostě ví, že nejsem žádná pyšná fiflena, ale super holka, se kterou se rádi dají do řeči a vždycky jim pomůže. Budu ráda, když bude někdo reagovat! 16

  Příspěvek z 27. října 2008 v 17:48.
  Střelka v něm napsal:

  Reakce na Brčko9:

  to se mi taky stává 16

  Příspěvek z 27. října 2008 v 17:47.
  Střelka v něm napsal:

  mno....

  Já poněvadž nejsem z extra rodiny 16a nikdo u nás na módu moc nekouká tak si myslim, že to fakt není všechno16. Někomu se to líbí ale to já rozhodně nejsem.25 A kdyby tak co mám dělat ??16