Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Web Alík.cz slaví 10. narozeniny. Pro své kamarády připravil velkou pátrací soutěž

  vydáno  •  Alíkovy narozeniny · Alík · Rodičům
  Tak a je to tady. Právě dnes je mi 10 let. První červnový den v roce 2000 se na internetu objevily webové stránky s adresou www.alik.cz. Těch kamarádů, které jsem za ty roky poznal! Vlastně jen díky nim jsem pořád tady. A taky díky báječným spolupracovníkům, kteří mi s chodem webu pomáhají.

  © Alík

  Velkou pochvalu si zaslouží správci Alíka, lidé, kteří se ve svém volném čase starají o to, aby byl Alík skutečně co nejbezpečnější stránkou pro děti. A že to s vámi někdy nemají lehké!

  Moc mne těší také spolupráce s odborníky, kteří zodpovídají vaše dotazy v poradně Alík radí dětem.

  Ti, kterým bylo tenkrát deset, už jsou dnes dospělí. I já za tu dobu trochu vyrostl a jednou jsem se přestěhoval.

  V roce 2006 jsem z rodné Opavy zamířil do Prahy a stal se součástí společnosti MAFRA, která vydává deník MF DNES a internetové zpravodajství iDNES.cz. V Praze bydlím v takové obrovské boudě označené zkratkou AMC. Prý to však neznamená Alík media centrum, ale Anděl media centrum.

  V roce 2008 jsem dostal nový kabátek a taky spoustu vylepšení. Díky nim se zvýšila bezpečnost uživatelů a zamezilo se častým krádežím hesel. Poradny jsme rozšířili a zpřehlednili tak, aby se v nich daloo snadno hledat podle témat.

  Kdo rád píše, má možnost posílat články do Alíkovin. Ty nejlepší pak zveřejňujeme. V části Domeček přibylo hodně pohádek, které převyprávěla a ilustrovala Kamila Skopová. Hodně oblíbené jsou také kvízy, které najdete v samostatné rubrice v Alíkovinách.

  Soutěž o brouzdala měsíce vystřídala nabídka odměn pro nejvěrnější návštěvníky – katalog dárků. Za získané bodíky (ty se přičítají každému, kdo se zaregistruje a chodí pravidelně na mé stránky) si každý může vybrat dárek podle své chuti. Kdo nerad čeká, může si objednat nějakou drobnost. Kdo je vytrvalý a spořivý, může si vyhlédnout nějaký dárek, na který musí šetřit delší čas.

  Alík

  Jak je Alík starý?

  Klikni na vizitku Alík a hned se to dozvíš!

  Hodně jsem přemýšlel, jak své kulaté narozeniny oslavit. Vždyť navíc 1. červen je Mezinárodním dnem dětí, takže máte svátek také. Jenže pozvat si někam tolik kamarádů najednou nejde. A tak jsem přišel na nápad, že splním jedno velké přání, které řada z vás měla. Tedy aby bylo možné získat více bodíků nejen za zveřejněný článek, ale i jinak.

  Alíkova pátračka – velká šance získat další bodíky

  Externí obrázek

  Proto dnes odstartuji soutěž, které se mohou zúčastnit všichni, kteří na mých stránkách mají svou přezdívku nebo si udělají registraci.

  Soutěž jsem pojmenoval Alíkova pátračka. Každý, kdo se úspěšně zapojí, může za červen získat až 5 000 bodíků navíc, díky kterým si bude moct lépe vybírat dárky z mého katalogu!

  Autor: (10 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (122)

  Příspěvek z 26. června 2010 v 17:40.
  9876 v něm napsala:

  Reakce na terqa012:

  to není pravda
  někdy můžeš najít i tři kódy

  Příspěvek z 20. června 2010 v 8:09.
  Taffy9 v něm napsal:

  Reakce na berisek:

  Klikni si na hlavní stránce vpravo na adkaz na soutěž Alíkova pátračka. Tam máš každý den nápovědu, v které části Alíka máš hledat. Třeba dnes v neděli to je těžší, je to v domečku, ale hodně důkladně schované.  Nestačí tedy navštívit jen části domečku (hry, pohádky, poznání), ale je potřeba zkusit se podívat např. na jednotlivé hry nebo pohádky. Ale věřím, že se ti podaří kód vypátrat.

  Příspěvek z 19. června 2010 v 17:05.
  berisek v něm napsal:

  berisek

  nevi nekdo kde ty kody sou??