Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Youtubeři a Youtuberky

  vydáno  •  Informatika
  Na Youtube není jen hudba, jsou tam i vtipná a naučná videa!!!

  Na YouTube nenajdete jenom hudbu, ale také různá videa. Lidé, kteří tato videa natáčí jsou Youtubeři a Youtuberky.

  ČeskoSlovenská YouTube scéna má hodně známých zástupců. Mají své fanoušky, kteří je odebírají. Někteří, jako třeba GogoManTv, který má přes 1 milión odběratelů (tedy fanoušků), nebo Hoggy s 500 tisíci odběrateli.

  Pojmy: Challenge-různé výzvy (7 second-udělej věc do 7 sekund) Vlogy-natáčejí co zrovna teď dělají, videa z dovolené... Sketch - nějaké video na dané téma (očekávání vs. Realita) Q&A-questions and answers: otázky a odpovědi Ask - série videí, odpovědi na otázky Hauly - ukazuje se, co jste si koupili. Tagy - různá videa (10 faktů o mne, Kreslim svůj život) Tutoriály - jak něco udělat DIY - udělej si sám Tyto jsou základní.

  Youtubeři. Jsou to lidé (řadí se mezi ně jen kluci) co videa tvoří. Dělí se do několika skupin: 1) Let’s playeři (lets plejeři) -natáčí různé videa z her, které hrají... -různé návody jak správně hrát.. Např. Jirka Král 2)Vlogeři -natáčí normální videa, jako Challenge, Vlogy, Sketche, Q&A (ask). Např. Hoggy, GogoManTv, Vaďák, Kovy...

  Youtuberky. Jsou to lidé (řadí se mezi ně jen holky) co videa tvoří. Opět se rozdělují do několika skupin: 1)Beauty (bjůty) - asi nejrozsáhlejší skupina -natáčí různé hauly, makeup tutoriály, vlogy, challenge... Např. Lucy Pug, Get the Louk, Teri Blitzen... 2)Fashion -různé hauly, vlogy... Např. Petra Lovely Hair... 3)Food -různé recepty natáčí a typy... A další... Můžeš je potkat na různých akcích: CINETUBE (cajnťub)- podpisová akce 4fans (forfens)- podpisová akce Craftcon (kraftkon) LP turné (elpé turné)

  Co je to UTUBERNIG? Utuberig (jůtůberink) je festival, na kterém si můžeš popovídat a vyfotit se s svým oblíbeným Youtuberem/YouTuberkou. Minulý rok byl první ročník této akce. Bylo tam 22 tisíc lidí. Konala se v Praze Letňanech. Ale tento rok je změna. Maximální kapacita je 11 tisíc lidí a je na dvou místech, v Brně a Praze. Vstupenky před pár dny stály asi 399 Kč, teď stojí 499 Kč a 10 dní před festivalem 599 Kč. Každý Youtuber, Youtuberka mají svůj stánek zařízený podle sebe. Taky v určitou dobu vystoupí na pódiu. Nejsou tam jen Youtuberi a Youtuberky, ale i různé hudební skupiny. Youtuberi a Youtuberky,hudebni skupiny můžou vyhrát také cenu.

  Minulý rok cenu za nejoblíbenějšího YouTubera získal GogoManTv (Daniel Sebastian Štrauch), cenu za nejoblíbenější YouTuberku získala TeriBlitzen (Tereza Hodanová ) a cenu za nejoblíbenější skupina Skupina SLZA a k tomu 100 tisíc. Co je to Czech BlogsAwards? Je to soutěž o Blogerku a Blogera roku. Minuly rok byla blogerkou roku TeriBlitzen, ale tento rok to vyhrála ShopaholicNicol (Nikola Čechová) a blogerem roku 2015 je Hoggy alias Petr Lexa.

  Už víte vše o Youtuberech a Youtuberkách????

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 4. dubna 2016 v 18:53.
  adinka_a v něm napsala:

  Reakce na ShazzaA:

  Ano Děkuji

  Příspěvek z 29. března 2016 v 15:12.
  Nikolka-Nikolka-Nikolka v něm napsala:

  Reakce na AdrianekLukasik:

  Příspěvek z 24. března 2016 v 8:48.
  Běluha v něm napsal:

  Reakce na PsychoKitty:

  Hele, ja rozhodne SOUHLASIM. YouTuber typu TAKŽE AHOJ, NATOCIL JSEM VIDEO A JSEM YOUTUBER. Nebo KIS KIS MAM 1000000 ODBERATELU A TY NE-E, asi není uplně oukej.
  A navíc ted nataci na Youtube asi kazdy 2 clovek a prorazila NECELÁ POLOVINA. Takze ........13