Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Youtuberky

  vydáno  •  Volný čas doma
  Představím vám youtuberky, které možná neznáte.

  Ahoj, dnes bych vám ráda představila pár youtuberek, které možná neznáte.

  Youtuberky jako Teri Blitzen, Gabrielle Hecl nebo Shopaholic Nicol známe všichni, ale co takhle Flabgee, Kaci Summer nebo Sarah Essa. Flabgee : Doopravdy se jmenuje Eva Adamcová. Přezdívka Flabgee vznikla zkomolením anglického výrazu flabjack, což by měl být pudr. Natáčí jak make-up tutoriály tak asková videa nebo také svou sérii Počteníčko s Flabgee, což jsou videa, kde si pročítá časopisi jako Bravo nebo Top dívky. Na těchto videích, je skvěle vidět, její reakce na fotoromány, nebo taky různé přihlouplé články. Flabgee patří mezi moje nejoblíbenější youtuberky, protože má skvělý smysl pro humor.

  Kaci Summer : Této mladé youtuberce je 12 let. Točí jak vlogy tak make-up tutoriály. Na jejích videích si cením hlavně kvality, na to jak je mladá, natáčí velmi kvalitní videa. Přijde mi vhodná zvláště pro mladší holky, ale i pro starší dívky, než je ona, je fajn.

  Sarah Essa : Přezdívka Essa vznikla větou Ess není pes! Je jí 16 let. Točila video s Hoggym, což jí trochu pomohlo v kariéře na youtube. Má zvláštní, ale docela pravdivé názory. Mínus které u ní vidím je to, že v 16-ti letech kouří. Přijde mi fajn pro holky podobně staré jako ona.

  Doufám, že se vám článek líbil a třeba jsem vás seznámila s youtuberkou, která vám přesně vyhovuje. Do komentářů mi můžete napsat další youtuberky, které nejsou tak známé.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (10)

  Himymka v něm napsala:

  Další youtuberky

  A znáte třeba Definitelysims3lover? Oblíbenou 30ti letou letsplayreku? Nebo Natylu? Která točí převážně zábavná videa? Nebo 14ti letou letsplayerku Veroniku Šírovou? A nebo Lukku? Nej kámošku Defi? jen takový tip...16

  Příspěvek z 4. prosince 2015 v 17:40.
  juli2002 v něm napsala:

  Reakce na terikadockalova:

  To máš pravdu ale youtuberky jako makyna016, getthelouk, fallenka a podobně zná hodně lidí a podstatou článku bylo vám představit méně známe youtuberky21710

  Příspěvek z 4. prosince 2015 v 17:38.
  juli2002 v něm napsala:

  Reakce na Lipuska:

  Ano ale tyhle youtuberky jsou velmi známé a podstatou článku bylo vám představit ty které třeba neznáte21710