Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Zábava na in-line bruslích

  vydáno  •  Volný čas venku · Sport · Čtenáři píší Alíkoviny
  Ahoj všichni, kdo pravidelně, nebo alespoň občasně, navštěvujete internetové stránky Alíka! Rozhodla jsem se, že do alíkovin budu psát o svém velkém koníčku - JÍZDĚ NA IN-LINE BRUSLÍCH! Tady bych vám ráda popsala své pocity, jak na bruslích jezdit a proč.

  Závody na kolečkových bruslích - Life in line., © archiv Life in line

  Mé pocity z jízdy na in-line bruslích jsou prostě fantastické. Myslím si, že je rozhodně super se věnovat nějakému koníčku, a ještě líp, když je to právě tento koníček!  Myslím si, že bruslení dokáže zabrat dlouhý čas, a když třeba vezmete i kamarádku nebo kamaráda, je sranda!! =)

  Někdo se tomu může věnovat i závodně. To já bohužel nemůžu, jelikož nevím, kde přesně bych se měla přihlásit. A i kdyby se něco našlo, bylo by to nejspíš někde dál od domova a já bych na to tím pádem neměla moc času. Ovšem kdo to má blízko nebo poblíž - DOPORUČUJU!

  Pro někoho, kdo je třeba obéznější (i když tu samo sebou nikoho nechci urazit), je jízda na kolečkových bruslích dobrá v tom, že kdyby se tomu věnoval delší dobu, určitě by se mu podařilo pár kilo shodit.

  Naučit se na in-line bruslích není vůbec nic těžkého! Maximálně 1-2 týdny a umíte to. Na profíka byste s pravidelním ježděním dosáhli maximálně za 1 měsíc. Mám takový dojem že na pravé noze (na kolečkových bruslích) je brzda a tou byste měli brzdit... ale někdo si třeba najde spolehlivější styl. Já osobně to vždycky nějak ubrzdím. =)

  Nevím, jestli jste se z tohoto článku něco nového či zajímavého dozvěděli, ale spíš jsem vám chtěla vyprávět o svém koníčku! Mějte se hezky a doufám, že se zapojíte a začnete taky jezdit na in-linech. Já už se tomu věnuji 5 let.

  Vizitka autorky článku na Alíkovi Verunka2262

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (22)

  Příspěvek z 5. srpna 2008 ve 20:59.
  Verunka2262 v něm napsal:

  Reakce na _sabush_:

  přesně.. 26 xDD oo maj gat.. o on-line ruslích sem teda ještě w žiwotě neslyšela.xD a jesi někdy uslyšim..xD tosem čínskej papež a mluwim španělsky..xD2126

  Příspěvek z 30. července 2008 ve 23:19.
  _sabush_ v něm napsal:

  Reakce na Maya5:

  Jeeejda vy jste LAMY...To je jasné že in-line bruslení.7

  Příspěvek z 30. července 2008 ve 23:18.
  _sabush_ v něm napsal:

  Swanky inline school

  Ahoj....Chtěla bych vás poznat na stránku www.swankyinline.net je tam věe i bruslení.Je to moje sestra s kamádkou a má svojí swanky školu.Učí děti i dospělé na bruslích.Klidně se mi ozvěte do pošty.Mají taky něco společného s life inline.Dělali tam exibici na bruslích.Inline slalom.4Jsou opravdu sikovne 4