Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Zábavná neděle nabídne dětem golf a valašskou mini zoo

  vydáno  •  Volný čas venku · Mediální partner · Pozvánky
  Den plný zábavy s možností vyzkoušet si "královskou hru" golf máte v rámci Zábavné neděle s golfem pro děti, která se uskuteční 18. května u hotelu Horal ve Velkých Karlovicích.

  Zábavná neděle 18.6.2014 s golfem ve Velkých Karlovicích, © Valachy dětem

  Kolem Horalu povede zábavná trasa, na které vás čekají úkoly a hry. Vyrazit na ni můžete kdykoli mezi 9:30 a 12:00. Část úkolů bude zasvěcena golfu, jenž si ve Velkých Karlovicích, zvláště po dokončení zdejšího Golfového hřiště Horal, získává mezi dětmi stále větší oblibu.

  Pod vedením zkušených lektorů si sami můžete vyzkoušet, že na odpalování míčků či patování není nic těžkého a golf je opravdu sportem pro všechny. Připravena budou i další zábavná stanoviště s jednoduchými úkoly s negolfovou tématikou, možnost svezení na segwayi či koníkovi nebo valašská mini zoo se zvířátky, ornitologický koutek s ukázkou dravců a fotokoutek Maxipsa Fíka. (O tablety Maxipsa Fíka hrajeme ve hře Staň se záchranářem). V cíli trasy, na terase hotelu Horal, si na závěr můžete zahrát deskové hry a hlavolamy.

  Každý, kdo splní všechny úkoly, si odveze domů dárek. Uskuteční se také tombola o hodnotné ceny, ve které nechybí elektronika GoGEN s Maxipsem Fíkem.

  A co podniknout po skončení programu? V okolí najdete Kulíškovu naučnou stezku nebo bazény se slanou vyhřívanou vodou.

  Více informací o této i dalších akcích se dočtete zde Valachy dětem.

  Pokud by vás golf uchvátil, můžete za tréninkem vyrazit na Golfové hřiště Horal i kdykoli jindy. Nabízejí tu individuální výuku s instruktorem, zapojit se můžete do veřejných lekcí Dětské golfové akademie, které se konají po celou letní sezónu každou sobotu od 18:00 do 19:30 hodin.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!