Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Začala jsem běhat

  vydáno  •  sport
  Holky, trápíte se svou postavou a nevíte jak zhubnout? Mám pro vás pár rad.

  Cvičení - břicho - Zkracovačky do stran - položte se na záda a nohy si dejte na nějakou vyvýšenou podložku tak, aby stehna směřovala kolmo k zemi. Pravou ruku si dejte v týl a levou ruku si položte na zem na 45 stupňů od těla. Zvedejte se postupně nahoru se snahou dostat se co nejblíže pravým loktem k levému koleni. Potom se vracejte zpět do úvodní polohy. Cvičte nejprve na jednu stranu a poté na stranu druhou., © Dalibor Puchta

  Držíte všelijaké diety, ale pořád máte velké břicho, tlustá stehna nebo se trápíte váhou? Nic si z toho nedělejte. Pokud se trápíte pouze váhou, můžete si zjistit, jestli je Vaše váha ideální, například na: BMI kalkulačka pro děti.

  Pokud vám vyjde ideální váha, ale pořád máte velké břicho, pomůžou vám sedy lehy a pokud máte tlustá stehna, začněte využívat volného času k chůzi. (Běhu moc ne, protože zhubnete tuky, ale velikost stehen zůstane stejná, protože naberete svalovou hmotu). Místo abyste jeli výtahem, jděte po schodech.Když jezdíte autobusem, vystupte o zastávku dřív a domu dojděte pěšky.

  Já osobně jsem začala běhat z chůze za 4 týdny. Je to na střídačku běh s chůzí. Není to moc náročné, takže pro úplné začátečníky ideální. Jestli byste si to chtěli najít, najdete to, když do vyhledávače zadáte pro běh.

  Přeji hodně štěstí a úspěšné shazovaní těch pár kil dolů.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 28. září 2015 v 10:43.
  CHROŠICE v něm napsala:

  Reakce na Jinotajka:

  nevím jestli zhubneš na kilech ale přes stehna nebo lýtka a nebo zadek určitě.přeji hodně štěstí710710

  Příspěvek z 28. září 2015 v 10:41.
  CHROŠICE v něm napsala:

  Reakce na Rock_Lee13:

  děkuji7

  Příspěvek z 11. září 2015 v 19:41.
  zanulka11 v něm napsala:

  z hubene na idealni

  Jojo. A veřím že to funguje i na tloustnutí.4