Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Začátek konce

  vydáno  •  Vztahy
  Nic netrvá věčně. Byla jsem čtyři měsíce šťastná a pak přišel odporný konec, který bych vymazala z celého svého života. Přes to všechno jsem ráda, že jsem zažila, co jsem zažila a že to byla moje první láska, na kterou budu navždy vzpomínat.

  V srpnu minulého roku jsem si začala psát s jedním klukem, se kterým jsem se už několik let znala, ale jen od vidění. Po měsíci, kdy začala škola jsem se s ním domluvila, že se setkáme. Šla jsem tam čistě teoreticky úplně v pořádku, jako kdybychom se znali nějak víc. Bylo to takové trošku zvláštní, bylo tam cítit napětí. 

  Po několika dalších procházkách se to velmi zlepšilo a jak se říká, že přátelství mezi ženou a mužem nikdy neexistuje, tak se vyplnila. 25 dní po našem prvním setkání se zrodila vzájemná láska. Bylo to velmi silné a zažívala jsem něco tak neuvěřitelně krásného. Netušila jsem, že zrovna já budu tak šťastná.

  Ze začátku bylo všechno tak krásné, ale to se časem trošku změnilo. Moje mamka mi říkala, že první hluboká zamilovanost většinou trvá 3 měsíce, ale v mém případě by to snad bylo nekonečně dlouhé, ale mého kluka to přešlo po 4 měsících. Plánovali jsem si, co budeme dělat o jarních, o letních prázdninách nebo o volném čase. 

  Těsně před Vánoci to začalo trošku skřípat, neviděli jsme se skoro měsíc a jediný náš kontakt byl přes Facebook. Asi tak leden byl nejhorší, to začala být krize. Už to nebylo takové jako na začátku, ale myslím si, že by tato krize po nějaké době přešla a zase by to bylo v pořádku. Začali jsme si plánovat, že se navzájem navštívíme doma, ale nějak se to odkládalo. Domluvili jsme se, že ještě pojedeme do kina, ale necelý týden předtím nastal rozchod.

  On se se mnou rozešel a ještě k tomu přes sociální sítě, respektive přes Facebook. Podle mě neexistuje nic odpornějšího, 4 měsíce sdílíte s tím dotyčným lásku a najednou konec. Bylo by aspoň na místě, aby vám to ten člověk řekl do očí.

  Pobrečela jsem si několik prvních dní, později přišel vztek a nyní, asi po třech týdnech se to všechno uklidnilo. Jednou za čas si vzpomenu, mám smutnou náladu, ale mám skvělé přátele, kteří mi pomáhají. 

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (1)

  Příspěvek z 23. května 2015 ve 12:36.
  meribera v něm napsala:

  smutné[Image result for prasklé srdíčko]