Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Zahraničí? Ne! České toulky.

  vydáno  •  Cestování · Česká republika · Prázdniny
  Na prázdniny do Chorvatska jsem se těšila celý rok. Týden před odjezdem už jsem ani nemohla spát. Ale trochu se to zvrtlo. Pár dní před odjezdem táta ještě zdokonaloval naše auto, aby nás bezpečně odvezlo na Balkán. Ale jen co pár metrů zkusil jet, zvrtl se motor.

  Chorvatsko, Brač, © Profimedia.cz

  To víte, to není lehká věc. Táta říkal, že nový motor se musí zajíždět, aby dobře fungoval - tudíž nebylo cesty zpět. Moc jsem se těšila, ale ta jedna z nejdůležitějších věcí ztroskotala. Nakonec jsme se s rodiči rozhodli pro české toulky.

  Smutek mě ale nakonec přešel. Navštívíme Dinopark, budeme přespávat na Moravě, pojedeme na country festival, navštívíme tetu, co bydlí u Prahy, a čeká nás ještě spousta dalších návštěv a objevování České republiky.

  Myslím, že i letos bude hodně hezkých zážitků, fotek a vzpomínek, a že nevadí, že se cesta do Chorvatska nevadařila. O to víc se budeme těšit příští rok a doufám, že šťastně dorazíme i přijedeme.

  I prázdniny v Čechách jsou hezké. Jen stačí hledat a najít to správné místo, ten správný kousek našeho státu. Našli jste si také nějaké? Budu ráda, když mi do komentářů k článku napíšete, kde se nejvíc líbilo vám.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (40)

  Příspěvek z 23. srpna 2009 ve 13:20.
  _jsem_mařena_ v něm napsal:

  mě cestovat baví...

  Mě baví jet autem ať už po česku nebo někam do zahraničí... prostě někam dál...
  A taby mě baví chodit po přírodě a poznávat to, co jsem ještě neviděla ať už v Čechách nebo  někde jinde. Letos jsme taky nebyli nikde u moře jen jsme se toulali po čechách a taky to bylo hezký. Kolikrát je to i mnohem lepší a hezčí než v zahraničí. A ještě k tomu je to levnější než drahá cesta třeba do Chorvatska.

  Příspěvek z 22. srpna 2009 ve 12:15.
  Bajíček v něm napsal:

  Reakce na 656:

  Já jsem letadlem letěla tenhle rok jinak vždycky jezdíme autem  a letadlem je to o hodně lepší dostaneš tam pití a jídlo , i když mě to jídlo nechitnalo sice v auě si taky se bou vezeme jídlo na cestu. No sice se můžeš koukat na krajinu z okna no ty hory jsou nádherný pokud zrovna jedete v Rakousku okolo krásnejch velkejch hor.
  Něco vám řeknu letadlem je to lepší ,když letíte letadlem a když přistáváme  a zvlítáme tak se cítím jako ,kdybych byla na kolotoči fakt.

  Příspěvek z 22. srpna 2009 ve 12:03.
  LilianaKamusaki v něm napsala:

  Neva :D

  Něco podobného jsem psala i já, nezveřejnili, mršky :D