Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Diskuze k Alíkovině

    « Přejít na článek

    Zamyšlení nad magií a jejími druhy

    Nový příspěvek do diskuze:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek ze 4. června ve 12:29.
    GlisGlis v něm napsal:

    Magie jsou Satanovi čáry máry!

    Příspěvek z 3. června v 17:41.
    Miuš v něm napsala:

    Věřím na duchovní svět, ale znovu si myslím, že toto není správné. Je to „pouze“ můj názor, ale magie, která je jakkoliv spojená s kýmkoliv jiným kromě tebe samotné, ostatní může hodně manipulovat. Znám holku, která si na tomhle prakticky založila byznys. A lidi, kteří k ní chodí jsou jenom loutkami jejich výmyslů... Proto si myslím, že se tato magie tak, jak byly popsána se vším všudy, ani správně využívat nedá.

    Příspěvek z 3. června v 11:10.
    kombausata v něm napsala:

    Zajímavý článek, podle mě trošku pohádkově pojatý, což ovšem neznamená, že v něm není kus pravdy.;-)