Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Zase u koní

  vydáno  •  Zvířata

  Zase koně. A moje kamarádka Anežka. Co jsme dělaly a zažily? A poznala jsem někoho nového? Naučila jsem se něco? To se dozvíte v tomhle článku!

  Moucha xd, © evzuuulka

  Ráno jsem vstala v šest, jako vždy. Ale do školy jsem nešla, jen jsem koukala do mobilu a psala si s Anežkou. Pak jsem vstala a čekala na rodiče. Ti se samozřejmě připravovali 100 let. ;-D V půl deváté jsme vyjeli.

  Po cestě k hranicím jsme se ještě museli stavit v Pardubicích. Díky tomu jsem viděla dráhu Velké pardubické. :D V Pardubicích jsme se stavili v airsoftovém obchodě, protože táta se tam chtěl podívat. Pak jsme se stavili v McDonalds. Tam jsem si dala cheeseburger a malinovou taštičku.

  Potom už jsme jeli k hranicím. Po cestě jsme viděli asi 6 skupin koní. :-D Máma se chtěla podívat po houbách, takže jsme zase zastavili... Ale já už chtěla být s Anežkou!

  Když jsme žádné houby nenašli, konečně jsme jeli přímo k Anežce. Nebo spíš já. Rodiče mě u ní jen vyhodili a jeli dál. Když jsme se s Anežkou viděly, asi 7 minut jsme tam stály a objímaly se. Dala jsem jí pamlsky pro koně, co jsem koupila, a šly jsme jim je dát. Nejdřív jsem viděla Scharona. Toho mám sice ráda, je to můj milovaný koník, ale Molly je nejmilovanější. Daly jsme těm dvěma potvorám ňamky a šly jsme za Šironkem. Šironek je roček, takže ještě hříbě. :-3

  Když jsme šly k Anežce domů, dala mi jednu ňamku ochutnat. Bylo to hnusný. :-$ U Anežky doma mě nutila hrát Alicia Online, ale mě to nebavilo. Potom k nám přišla Anetka. Je jí 9 let, a je hrozně hodná. O:-)

  Pak jsme s Anežkou přemluvily Anetku, aby s námi šla k řece. A povedlo se nám to. :D Anežka mi půjčila kraťasy (poprvé po 3 letech jsem na sobě měla kraťasy), a šly jsme. Ta řeka byla nejdřív hrozně studená, ale pak to bylo v pohodě. Nekoupaly jsme se celé, jen jsme tam chodily v crocsách.

  Když jsme se vrátily, Anežka říkala, že můžeme pomoct vyčistit bazén. Já a Anežka jsme čistily bazén, a Anetka čistila Molly. V tom bazénu byla úplně zelená voda a nějaký šváb. Toho jsme pojmenovaly Frayer (ta R musíte říct s anglickou výslovností). Hrozně jsme se nasmály, když jsme viděly Anežky kdysi kluka, a já na něj křičela: „Davide Votrubku, neflexi, Anežka tě už nechce!“ Neflexi jsem řekla, protože skákal na trampolíně a flexil tam. Ale Frayer nám utekl, protože jsme zapomněly vypnout vodu, a tak se to přelilo. ;-( Navždy v našich srdcích, Frayere.

  Když jsme dočistily bazén, šly jsme jezdit. Anetka, jak jsem už říkala, čistila, a já jsem sedlala. Anežka šla ještě Molly trochu uklidnit, aby nezlobila. Pak si sedla do sedla Anetka. Ta klusala, cválala a trošku skákala. A my jsme ji samozřejmě fotily! :-D

  Pak jsem měla jezdit já, ale byla apokalypsa chroustů (jezdily jsme asi v 9 večer), a já i Molly na ně máme fobii. ;-D Takže jsem dneska jezdit nemohla. ;-(

  Jezdit budu zítra, a asi budu i poprvé cválat a skákat, tak vám to budu někdy vyprávět. Tak zatím ahoj. :-D

  PS: Když tohle píšu, je 2:45 ráno a za mnou spí Anežka. :-D

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 28. července v 0:24.
  ADELE-from-HORSES v něm napsala:

  Toho koníka znám😂😂😂😘😘😘❤️❤️❤️

  Příspěvek z 15. prosince 2020 v 19:32.
  Anež v něm napsala:

  Hezký článek. Dávám 5 tlapek. Taky bych se chtěla naučit jezdit na koni.

  Příspěvek z 24. srpna 2020 ve 20:50.
  Dotynka v něm napsala:

  Ten šváb byl určitě roztomilý $>