Alíkovina

Ze soutěže na soutěž

vydáno  •  Sport · Čtenáři píší Alíkoviny
Tento článek píšu, abych vám ukázala, že život gymnastky není jednoduchý.

Tenhle článek píšu v autobuse. Vedle mě sedí moje kamarádka Francesca a společně spolu pojídáme brambůrky. Ze závodu v Buenos Aires právě jede celý náš gymnastický oddíl autobusem do USA na další závody. V Buenos Aires jsme vyhrály 1. místo a jsme na to hrdé. Cesta bude trvat pár hodin, ale mně to nevadí, protože je tu Wi-Fi. Mám sebou tablet a je tu televize. Dnešní závody byly náročné, musely jsme zvládnout přeskoky, cviky na bradlech a na kladině. Na zítřek se musím pořádně vyspat, ale nejdřív se s paní trenérkou půjdeme projít po městě. Nemůžu se ale dočkat, až zase budu doma v Buenos Aires.

Na závěr chci říct, že gymnastika je náročná a tady v Buenos Aires je to ze soutěže na soutěž. Když jsem chodila na gymnastiku v době, když jsme ještě bydleli v ČR, tak to nebylo tak náročné, jako tady v Buenos Aires. Možná mi to jen tak připadá, anebo je to náročnější, protože jsem starší. Mně to ale nevadí, i přesto mě gymnastika baví a budu ji dělat pořád.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (8)

Příspěvek z 11. února 2015 v 18:17.
konicek256 v něm napsal:

Gumnastika

No ,FUJ gumnastika

Příspěvek z 24. ledna 2015 ve 13:38.
ZoLu v něm napsala:

Nie len gymnastky....

Ja chodím na súťaže z floauty, síce ich mám menej, ale aj to stačí. A aj na to musíš cvičiť.

Příspěvek z 18. ledna 2015 ve 12:11.
magdička8 v něm napsala:

ahoj

ahoj  já chodim na moderni gimnastiku777