Alíkovina

Zima a lyžování nebo teplo a koupání?

vydáno  •  Počasí · Čtenáři píší Alíkoviny · Zima · Léto
Už jste se někdy koukali z okna a přemýšleli o tom, co vidíte? Já se z okna dívám každé ráno a přemýšlím, jaké ten den bude počasí. Většinu ledna snežilo, občas vysvitlo sluníčko, ale také byla strašná zima. Někdy rtuť teploměru klesla až pod -20 stupňů! Brrrrr, to byla ale zima.

© Slavomír Kubeš, MAFA

Já mám raději sluníčko a krásné teplo, jako bývá v létě. Už aby to tu bylo! Ráno vás probudí teplé paprsky sluníčka, venku na nebi ani mráček, v bazénu na vašem dvoře teplá voda. Snídaně na balkóně spolu s vašim domácím mazlíčkem a po snídani rovnu do vyhřátého bazénu dělat blbiny! To mám nejraději.

Po obědě si jít odpočinout na sluníčko a opalovat se. Ale pozor! Na sluníčku můžete také dostat úpal nebo úžeh a spálené tělo také není dobré. V noci se vůbec nevyspíte, protože nevíte, jak si lehnout, aby vás to nebolelo a nepálilo. Maminka vám to každou chvíli natírá krémem, ale to vůbec nepomáhá a další noc taky probdíte. Nesmíme zapomenout ani na pitný režim - i ten je moc důležitý!

Tak co, je podle vás lepší zima a lyžování nebo teplo a koupání?

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (10)

Příspěvek z 20. února 2010 v 11:27.
landn v něm napsal:

leto nebo zima

ja mam rada i  zimmu ileeeeto ale kdyz je zima na prd tak to radsi leeeeeeeeeeeeto

Příspěvek z 6. února 2010 v 11:45.
Katy3 v něm napsala:

lééto

já mám radši léto, protože je déle vidět můžu být  s halkama venku déle a můžu se koupat atd... A hlavně sou prázdniny:o)

Příspěvek z 6. února 2010 v 8:45.
Terca5555 v něm napsal:

Zima

Ja mam ráda zimu protože můžu jezdit na snowboardu, koulovat se tad... Léto taky není špátne můžem se koupat atd.. Ale zima se mi líbí vic. 16