Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Zimní tábor

  vydáno  •  Volný čas venku
  Původně jsem vůbec nechtěla jezdit na zimní tábory. Mamka mě ale na jeden přihlásila, tak jsem si řekla, že to zkusím.

  Sedačkové lanovky na ledovci Mölltal, © iDNES.cz

  U autobusu na nás čekali vedoucí. Dali nám jmenovky a nastoupili jsme do autobusu. Po hodině jízdy jsme dorazili k chatě, kde jsme se ubytovali. Dali jsme si kufry nahoru a šli na večeři. Po večeři jsme si vybalili. Moc mě to tam nebavilo a myslím, že jsem nebyla jediná. V tom přišla jedna holka a řekla, že se půjde na bojůvku. Nikdy jsem na žádné nebyla, tak jsem se bála. Hlavně proto, že jsem to tam vůbec neznala. Šli jsme do lesa a najednou nám řekli, že se nějaká Marie ztratila a že ji musíme najít. Žádná tam ale nebyla. Potom jsme šli na pokoje spát.

  Druhý den pršelo, tak jsme byli v tělocvičně nebo vevnitř. Přinesla jsem si míč a tričko s nápisem Luisa, které jsem si ten den roztrhla. Třetí den jsme měli krásně. Rozdělili jsme se do týmů v lyžování. Byla jsem v druhém a sestra ve čtvrtém. Jezdili jsme a moc jsme si to užívali. Třeba jsme se při jízdě koulovali. Některé věci mi vůbec nešly, jako třeba špekáčky. Po obědě jsme šli k jedné holce hrát flašku a potom jsme vyrazili ven a vrátili jsme se až na večeři.

  Druhý den ráno, jsme si sbalili. Byl to totiž předposlední den a odjezd byl hned ráno. Měli jsme cvičení s lyžemi a po obědě závody. Sestra vyhrála druhé místo ve sjezdu. Večer se nás vedoucí při večeří ptali, co se nám líbilo a co ne. Potom jsme se šli převléct, protože následovala diskotéka. Všichni se modlili, ať je při Titaniku někdo vyzve k tanci. Každý si mohl vybrat skladbu. Tancovala jsem asi na čtyři, na které jsem znala sestavu. Nakonec ke mně přišel kluk, který mi byl asi po ramena a vyzval mě k tanci. Uměl dobře tancovat. Když jsme dotancovali, tak mě políbil na ruku.

  Byl to opravdu nejlepší tábor.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!