Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Životní zkušenost

  vydáno  •  Vztahy

  V tomto článku vám popíšu o věkovém rozdílu ve vztazích.
  Z vlastní zkušenosti.

  Nešťastná láska, © kokoskoko

  Minulý rok jsem chodila na brigádu do jedné továrny. Pracovala jsem v kuchyni jako výpomoc. Strašně mě to bavilo, protože jsme např. váleli knedlíky, smažili, obalovali řízky apod. Pak se přešlo na druhou část a to byl výdej. Byla jsem zvědavá. Šéfkuchař mě poslal k polévkám, takže jsem zaměstnancům nalévala polévky. Byla jsem tam s kamarádkou, a abychom jsme se nenudily, tak jsme hrály takovou hru, když projde hezký kluk, řekneme „KŘOVÍ“. Šel tam jeden muž, tipovala jsem mu tak 25 let. Teď to budou dva roky, co jsem ho tam vyhlížela. A konečně se mi podařilo s ním navázat kontakt. Jeho kolega mi řekl jeho jméno a já si ho našla na Facebooku. Začali jsme si psát, postupně jsme se seznamovali.
  Když přišlo na otázku: „Kolik ti je let?“ On: 30 a Já: 17

  Abych pravdu řekla, tak mě to zarazilo. Protože na 30 let nevypadal. Pak jsme se začali scházet. Ze začátku jsem měla z něho trošičku strach. Povídali jsme si, škádlili jsme se navzájem. Moc dobře jsme si rozuměli. Po dvou týdnech jsme spolu začali chodit. Byli jsme spolu sotva 14 dní a já zjistila, že jsem se do něho fakt zamilovala. Ale ozvala se jeho předchozí partnerka. Prý nemá kam jít a on ji měl stále rád. Chtěl jí pomoci, tak se nastěhovala k němu. Řekli jsme si, že budeme mít pauzu (1 měsíc). Přišlo mi nereálné, aby byli v bytě 1+kk a jen tak žili vedle sebe bez povšimnutí. Uběhly dva dny a on se rozhodl pro svoji předchozí přítelkyni, které je 19 let.
  Mně říkal, že chce mít partnerku, která s ním bude bydlet apod. Ale od samého začátku počítal s tím, že se k sobě vrátí. Je mi sice jen 17 let, ale on mi od začátku říkal, že se do mě zamiloval, že jsem krásná...
  Teď jsem zamilovaná až po uši a musím se smířit s tím, že na mě zapomněl.

  Kolikrát někde bývají otázky o věkovém rozdílu ve vztahu.
  Též jsem si myslela, že to je divné, tedy když to není nějaký děda. Ale to se také může u někoho stát. Tak když si ti dva lidi rozumí, mají se rádi, přitahují se a doplňují se, tak v tom nevidím problém. Tedy jestli i rodiče nebo zákonní zástupci s tím nemají problém.
  Do komentářů mi napište Váš názor, co si o tom myslíte.

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 28. října 2018 ve 20:56.
  chytrymozek v něm napsala:

  Krásný článek R^

  Příspěvek z 27. října 2018 ve 21:53.
  Alleinka v něm napsal:

  Tak já souhlasím s tím, že na věku až tak nezáleží, jako spíš na tom, když si dva rozumí. Je mi 18 let a už přes tři roky chodím s člověkem, co je o cca 20 let starší. A přes tři roky nám to spolu ve vztahu funguje... :) A taky plánujeme společnou budoucnost. Ale ten člověk, co jsi ho popsala v článku, fakt působil tak, že si spíš s tebou jen tak nějak hrál... a to není dobře. Snad příště potkáš někoho rozumějšího. :)

  Příspěvek z 25. října 2018 ve 20:13.
  Almon v něm napsala:

  Hele, já mám domluvenou schůzku s klukem, který je o rok mladší než já, známe se že školy. Jeho "kámoši" říkají že je to blbecek a tak podobně, jenže blbecci jsou spíš oni, a chovají se jak malé děcka... Já si myslím že je o dost hodnejsi a hezčí než oni. Nevím ale co čekat... Docela se na tu schůzku těším. :-D