Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Zlatý oříšek - 1. ledna 2009 od 11. hodin na ČT1

  vydáno  •  Volný čas doma · Volný čas venku · Rodičům · Zlatý oříšek
  AKTUALIZOVÁNO 31. 12. 2008. Tradiční vysílání finále Zlatého oříšku můžete sledovat na ČT1 ve čtvrtek 1. 1. od 11. hodin. Do 5. října organizátoři obdrželi již 145 přihlášek. Je to jediná soutěž, která nemá žádné kategorie a ve které může uspět každý, kdo je v daném roce je v určité činnosti úspěšný, nebo učiní něco mimořádného a prospěšného pro ostatní. Možná, že Zlatý oříšek čeká právě na vás nebo vaše kamarády.

  Takhle vypadá z blízka cena pro vítěze soutěže., © Alík

  Soutěž je celostátní a je zaměřena na vyhledávání a podporu nadaných a cílevědomých dětí a dětských kolektivů ve věku od 6 do 14 let. Zájemci se mohou hlásit na stránkách www.zlaty-orisek.cz, kde je připravena přihláška.

  Každý vítěz soutěže obdrží 10 000 Kč. Navíc mají možnost se zviditelnit i v médiích a tím se jim často otevírají i další možnosti, jako jsou lepší podmínky k vlastnímu zdokonalování, nebo nové možnosti uplatnění. Kromě vítězů probíhají další hlasování, kde mohou o držitelích dalších cen rozhodnout i televizní diváci (Zlatý oříšek dětských diváků České televize), rozhlasový posluchači (Zlatý oříšek pořadu Domino). V minulém roce poprvé "svůj" oříšek udělovali také návštěvníci serveru Alík.cz (Zlatý oříšek Alíka).


  Pokud jste neviděli televizní pořad, kde bylo představeno 30 finalistů Zlatého oříšku, můžete se podívat i prostřednictvím internetu. Sleduj finále 10. ročníku Zlatého oříšku za rok 2008


  Novinka 10. ročníku

  Hlavní organizátor projektu, Jiří Kotmel, prozradil novinku letošního ročníku: „Připravujeme drobná zlepšení, ale zejména chceme podpořit různé skupiny, soubory, sportovní oddíly a další kolektivy, aby se také soutěže účastnily.“ Pořadatelé tedy vyzývají k účasti kolektivy, různé soubory, družstva, sportovní oddíly, dramatické a další hudební i různě zaměřené skupiny.

  A co přeje do 10. ročníku Zlatému oříšku jeho patron, herec, senátor a ředitel divadla Na Fidlovačce Tomáš Topfer?
  „Já bych hlavně popřál, aby tradice Zlatého oříšku vydržela, aby těch desítek bylo ještě několik a Česká televize byla dál partnerem tohoto projektu.“

  Jak se přihlásit?

  Přihlášky může podat kdokoliv, děti samy, nebo jejich rodiče, vedoucí souborů, učitelé apod. a to některým z těchto tří způsobů:

  Přihláška musí obsahovat jméno, adresu, (u souborů a skupin vedoucího), věk soutěžících, popis činnosti a dosažené výsledky, které je třeba doložit nahrávkami, videem, diplomy, fotografiemi, výsledkovými listinami apod. Dále je nutné uvést spojení - telefon a e-mail.

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (26)

  Příspěvek z 4. března 2009 v 17:40.
  julinak11 v něm napsala:

  julinak11

  je to maj pravdu vidte25

  Příspěvek z 4. března 2009 v 17:39.
  julinak11 v něm napsala:

  zlati ořišek

  aha ja teda neee19

  Příspěvek z 2. ledna 2009 v 19:46.
  Evropa2aEvropa6 v něm napsal:

  zlatý oříšek

   já dnes budu koukat na zlaty oříšek na ČT1 v 11 hodin 2221