Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Zlatý oříšek Alíka – koho oceníte letos?

  vydáno  •  Co nového u mě! · Volný čas doma · Rodičům · Zlatý oříšek
  Pravidelným čtenářům Alíkovin jistě nemusím představovat soutěž Zlatý oříšek. Na Nový rok bylo ve vysílání České televize představeno 10 finalistů této stále oblíbenější soutěže. I když porota vybírala pečlivě, mohla z rekordních 274 přihlášených zvolit jen deset držitelů Zlatého oříšku. Proto již podruhé vyhlašujeme Zlatý oříšek Alíka.

  Takhle vypadá z blízka cena pro vítěze soutěže., © Alík

  Ve Zlatém oříšku Alíka budeš vybírat podobně jako porota – tedy ze třicítky nejšikovnějších kluků a děvčat. Každý může dát svůj hlas pouze třem soutěžícím. Já pak všechno sečtu a počátkem června vyhlásím držitele Zlatého oříšku Alíka.

  Před hlasováním si pozorně prohlédni fotoalbum finalistů - Zlatý oříšek Alíka za rok 2008. Pokud klikneš na název fotoalba, můžeš si přečíst, jakých úspěchů a v jakém oboru kdo z nominovaných dosáhl.

  Zlatý oříšek je šance pro všechny děti ve věku od 6 do 14 let, které v daném roce vytvoří, nebo učiní něco mimořádného. Soutěž záměrně nemá kategorie a dává příležitost naprosto všem.

  Kdo získá Zlatý oříšek Alíka?

  O tom můžeš rozhodnout i ty!

  Staví tak vedle sebe děti úspěšné v nejrůznějších oborech, uměleckých, sportovních, ale cenu Zlatý oříšek mohou získat i děti za mimořádné výsledky v chovatelství, historii, znalosti jazyků, ekologii, nebo i za nápad na projekt, který někomu nebo něčemu pomůže.

  Další informace o soutěži najdeš na jejích webových stránkách soutěže www.zlaty-orisek.cz

  Zlatý oříšek Alíka za rok 2007

  Kačka Adámková získala Zlatý oříšek Alíka.V loňském roce jsme na základě hlasování čtenářů serveru Alík.cz poprvé udělili Zlatý oříšek Alíka. Získala jej Kačka Adámková, která soutěží v diskotancích. Více ZDE

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (11)

  bokuka v něm napsal:

  Reakce na bokuka:

  Ale nevím jak hlasovat2727271Hlasujte prosím i za mne42416

  bokuka v něm napsal:

  Plavání

  25Sice nechodí a nezná alíka,ale tak rychlé plavecké dítě jsem nikdy neviděla!18Wohhhhhhvvvvvvvvvvvvvvv(jmenuje se Lucie Dvořáková)Kdo ji znáte,hlasujte prosím pro ní!24 bokuka164

  Příspěvek z 14. května 2009 v 11:23.
  VMAKY v něm napsal:

  jjj

  jak je vole j1515151515