Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Zlatý oříšek Alíka za rok 2010 - vyberte vítěze

  vydáno  •  Co nového u mě! · Volný čas doma · Volný čas venku · Kultura · Sport · Příroda · Hudba · Internet · Malování · Rodičům · Zlatý oříšek · Rodina · Soutěže
  Tři desítky dětí, které vám dnes představíme, mají jedno společné – jsou velmi úspěšné v oboru, kterému se věnují. Jsou mezi nimi mistři světa, Evropy i celostátních přeborníci. Mnozí vynikají hned v několika oborech. Vy můžete hlasovat, kdo z nich získá Zlatý oříšek Alíka.

  © archiv Zlatého oříšku

  Pravidelným čtenářům Alíkovin jistě nemusím představovat soutěž Zlatý oříšek. Na Nový rok bylo ve vysílání České televize představeno 30 finalistů této stále oblíbenější soutěže, z kterých desítka dětí dostala ocenění.

  I když porota vybírala pečlivě, mohla z přihlášek vybrat jen deset držitelů Zlatého oříšku. Proto již počtvrté vyhlašujeme Zlatý oříšek Alíka.

  Kdo získá Zlatý oříšek Alíka?

  O tom můžeš rozhodnout i ty!

  Ve Zlatém oříšku Alíka budeš vybírat podobně jako porota – tedy ze třicítky nejšikovnějších kluků a děvčat. Každý může dát svůj hlas pouze třem soutěžícím. Já pak všechno sečtu a počátkem června vyhlásím držitele Zlatého oříšku Alíka.

  Před hlasováním si pozorně prohlédni fotoalbum finalistů - Zlatý oříšek Alíka za rok 2010. Pokud klikneš na název fotoalba, můžeš si přečíst, jakých úspěchů a v jakém oboru kdo z nominovaných dosáhl.

  Zlatý oříšek Alíka za rok 2009

  Kristýna Zahradníčková se Zlatým oříškem Alíka za rok 2009.V roce 2010 jsme Zlatý oříšek Alíka udělovali potřetí. Nejvíc hlasů od vás dostala Kristýna Zahradníčková (sportovní aerobic). Více v článku Kristýna Zahradníčková k medailím z mistrovství světa ve sportovním aerobiku přidala i Zlatý oříšek Alíka

  Zlatý oříšek Alíka za rok 2008

  Markéta Frajkowská se svými trofejemi.V roce 2009 jsme Zlatý oříšek Alíka udělili podruhé. Nejvíce vás zaujala Markéta Frajkovská (tanec a balet). Více v článku Markéta Frajkowská - Recept na dobře utajený úspěch

  Zlatý oříšek Alíka za rok 2007

  Kačka Adámková získala Zlatý oříšek Alíka.V roce 2008 jsme na základě hlasování čtenářů serveru Alík.cz poprvé udělili Zlatý oříšek Alíka. Získala jej Kačka Adámková, která soutěží v diskotancích. Více ZDE

  Zlatý oříšek

  Zlatý oříšek je šance pro všechny děti ve věku od 6 do 14 let, které v daném roce vytvoří, nebo učiní něco mimořádného. Soutěž záměrně nemá kategorie a dává příležitost naprosto všem. Staví tak vedle sebe děti úspěšné v nejrůznějších oborech, uměleckých, sportovních, ale cenu Zlatý oříšek mohou získat i děti za mimořádné výsledky v chovatelství, historii, znalosti jazyků, ekologii, nebo i za nápad na projekt, který někomu nebo něčemu pomůže.

  Další informace najdeš na webu soutěže www.zlaty-orisek.cz

  Autor: (10 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 21. května 2011 v 16:59.
  Virtjednorozec v něm napsala:

  Reakce na fasghju:

  Neva, ale býval to můj dětský sen 25

  Příspěvek z 21. května 2011 v 16:40.
  fasghju v něm napsala:

  Reakce na Virtjednorozec:

  to neva ne2194

  Příspěvek z 21. května 2011 v 15:15.
  Virtjednorozec v něm napsala:

  Skvělé

  Super. :-) Také jsem se chtěla přihlásit do Oříšku, ale asi to zůstane jako můj nesplněný sen. Letos mi totiž bude 15.