Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Zlatý oříšek Alíka za rok 2011 - vyberte vítěze

  vydáno  •  Zlatý oříšek
  Již tradičně vám koncem května představujeme tři desítky dětí, které jsou velmi úspěšné v oboru, kterému se věnují. Jsou mezi nimi mistři světa, Evropy i celostátních přeborníci. Mnozí vynikají hned v několika oborech. I letos můžete hlasovat, kdo získá Zlatý oříšek Alíka.

  © archiv Zlatého oříšku

  Pravidelným čtenářům Alíkovin jistě nemusím představovat soutěž Zlatý oříšek. Na Nový rok bylo ve vysílání České televize představeno 30 finalistů této stále oblíbenější soutěže, z kterých desítka dětí dostala ocenění.

  I když porota vybírala pečlivě, mohla z přihlášek vybrat jen deset držitelů Zlatého oříšku. Proto již počtvrté vyhlašujeme Zlatý oříšek Alíka.

  Kdo získá Zlatý oříšek Alíka?

  O tom můžeš rozhodnout i Ty!

  Ve Zlatém oříšku Alíka budeš vybírat podobně jako porota – tedy ze třicítky nominovaných. Jsou tu nejen jednotlivci nebo dvojic, ale i několik kolektivů. Každý může dát svůj hlas pouze třem nominovaným. Já pak všechno sečtu a počátkem června vyhlásím držitele Zlatého oříšku Alíka.

  Před hlasováním si pozorně prohlédni fotoalbum finalistů - Zlatý oříšek Alíka za rok 2011. Pokud klikneš na název fotoalba, můžeš si přečíst, jakých úspěchů a v jakém oboru kdo z nominovaných dosáhl.

  Zlatý oříšek Alíka za rok 2010

  Lucie Hofmanová získala Zlatý oříšek Alíka za rok 2010

  V roce 2011 jsme Zlatý oříšek Alíka udělovali počtvrté. Nejvíc hlasů od vás dostala Lucie Hofmanová (tanečnice disco dance). Více v článku Zlatý oříšek Alíka za rok 2010 získala tanečnice disco dance Lucie Hofmanová

  Zlatý oříšek Alíka za rok 2009

  Kristýna Zahradníčková se Zlatým oříškem Alíka za rok 2009.

  V roce 2010 jsme Zlatý oříšek Alíka udělovali potřetí. Nejvíc hlasů od vás dostala Kristýna Zahradníčková (sportovní aerobic). Více v článku Kristýna Zahradníčková k medailím z mistrovství světa ve sportovním aerobiku přidala i Zlatý oříšek Alíka

  Zlatý oříšek Alíka za rok 2008

  Markéta Frajkowská se svými trofejemi.

  V roce 2009 jsme Zlatý oříšek Alíka udělili podruhé. Nejvíce vás zaujala Markéta Frajkovská (tanec a balet). Více v článku Markéta Frajkowská - Recept na dobře utajený úspěch

  Zlatý oříšek Alíka za rok 2007

  Kačka Adámková získala Zlatý oříšek Alíka.

  V roce 2008 jsme na základě hlasování čtenářů serveru Alík.cz poprvé udělili Zlatý oříšek Alíka. Získala jej Kačka Adámková, která soutěží v diskotancích. Více ZDE

  Zlatý oříšek

  Zlatý oříšek je šance pro všechny děti ve věku od 6 do 14 let, které v daném roce vytvoří, nebo učiní něco mimořádného. Soutěž záměrně nemá kategorie a dává příležitost naprosto všem. Staví tak vedle sebe děti úspěšné v nejrůznějších oborech, uměleckých, sportovních, ale cenu Zlatý oříšek mohou získat i děti za mimořádné výsledky v chovatelství, historii, znalosti jazyků, ekologii, nebo i za nápad na projekt, který někomu nebo něčemu pomůže.

  Další informace najdeš na webu soutěže www.zlaty-orisek.cz

  Autor: (11 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!