Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Zlatý oříšek letos bezpečně – 22. ročník soutěže pro talentované a šikovné děti

  vydáno  •  Zlatý oříšek

  Nadační fond Zlatý oříšek otevírá i přes všechny koronavirové nepříjemnosti další ročník celonárodní soutěže pro nadané, úspěšné a šikovné děti České republiky napříč všemi obory.

  Zlatý oříšek - cena pro vítěze, © archiv Zlatého oříšku

  Tyto děti tak opět mají příležitost zúčastnit se slavnostního celostátního novoročního finále v České televizi a odnést si jednu ze sedmi prestižních cen společně s finanční odměnou na podporu jejich další činnosti.

  Zlatý oříšek je také jedna z mála akcí pro děti, která se v letošním roce vůbec uskuteční. Důvod je prostý: Zlatý oříšek 2020 proběhne s maximálním důrazem na bezpečnost ve velké míře distančně, a to včetně jeho tradičního televizního finále.

  Předseda správní rady Nadačního fondu Zlatý oříšek Mgr. Jiří Kotmel ke dvacátému druhému ročníku říká: „Ačkoliv nám letošní rok zkomplikoval koronavirus, který kromě jiného ovlivnil veškeré aktivity našich dětí včetně všech soutěží a závodů, mnohé svůj čas a energii věnovaly pomoci v celonárodním boji proti této virové hrozbě. A právě i tyto děti by mohly být letos v soutěži Zlatý oříšek vyzdviženy a oceněny.“

  A kdo se může do soutěžního klání zapojit a získat zajímavou finanční odměnu na podporu své další činnosti? Všichni jednotlivci i kolektivy ve věku 6 – 14 let, kteří letos vytvořili nebo učinili v různých oborech něco mimořádného. Může to být umění, sport, ekologie, přírodověda, chovatelství, jazykové schopnosti, zajímavý čin - třeba v boji proti koronaviru, nebo jakýkoli úspěch či cokoliv jiného. 

  Šance přihlásit se do letošního ročníku soutěže Zlatý oříšek právě nastala!

  Přihlášky do soutěže je možné zasílat do 15. 10. 2020.

  Přihlášku lze vyplnit on-line na webu: www.zlatyorisek.cz.

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 2. října 2020 v 11:51.
  –MM– v něm napsal:

  Janču: Je pravda, že jakýkoliv příspěvek s hodnocením bez vysvětlení je tak trochu bezvýznamný. To platí i pro ten tvůj. Proč Zlatý oříšek moc nemusíš?

  Příspěvek z 2. října 2020 v 8:17.
  Janču v něm napsala:

  já zlatý oříšek moc nemusím. jinak já už mám fakt pocit že psát na všechny články krásné 5 tlapek je už asi nějaký alíkovský zvyk. nebo ne?

  Příspěvek z 29. září 2020 v 15:22.
  Anežka9 v něm napsala:

  Krásné 5 tlapek