Alíkovina

Známe vítěze ankety Zlatý Ámos

vydáno  •  Škola a poznání
V pátek 22. března 2002 na výstavě Schola Pragensis na pražském výstavišti v Letňanech soutěžila šestice finalistů 9. ročníku ankety Zlatý Ámos o to, kdo si odnese korunu nejoblíbenějšího učitele.

Porota, které předsedal MUDr. Jan Cimický, měla velmi těžkou práci. Souboj šestice finalistů byl velice vyrovnaný. Titul Zlatý Ámos 2001/2002 si po zdolání všech záludných otázek i splnění úkolů odnesl IVAN BARTOŠ z Gymnázia Česká v Českých Budějovicích.

Cena dětské poroty putovala do rukou "indiánského náčelníka" a učitele z Gymnázia F. M. Pelcla v Rychnově nad Kněžnou - PAVLA LIEBICHA.

Titul Ámose sympaťáka udělovala porota nejpočetnější. Z 18320 hlasů, které dali jednotlivým Ámosům návštěvníci našich internetových stránek (www.radiodomino.cz), získal největší díl (7946 hlasů) učitel Gymnázia a SOŠ ve Frýdku-Místku LIBOR LEPÍK.

Petr Albrecht z gymnázia v Příbrami, František Metall ze Základní školy Pod Marjánkou v Praze 6 či paní učitelka Iva Váchová ze Základní školy Buzulucká 392 v Teplicích si sice z finálového klání neodnesli domů žádnou korunu, ale určitě nemusí být smutní. Vždyť i oni jsou králi svých království - tříd a škol.

Další zajímavé články:

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!