Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Znáš dobrý vtip? Tak šup s ním na Alíka

  vydáno  •  Alík · co nového u mě! · vtipy
  S radostí vám dávám vědět, že největší přání, které se objevilo ve čtenářské anketě jak vylepšit server Alík.cz, jsme splnili. Otevřeli jsme novou rubriku vtipů. Trochu jsme se bál, jestli tam budou vtipy dostatečně přibývat a jestli vás budou bavit.

  Alík, © Alík

  Po prvním týdnu fungování mám strach právě opačný: jak z toho obrovského množství vtipů, které mi posíláte, vybrat ty nejlepší.

  Dovolím si malé ohlédnutí, jak to vlastně všechno začalo. Čas od času jste mne žádali, abych na své stránky přidal rubriku vtipy. Někteří z vás mi je občas poslali dokonce místo článku do Alíkovin. Tak jsem si řekl: Proč ne? Ale chtěl jsem se ujistit, jestli vtipy opravdu většina z vás chce.

  Proto jsem vám před prázdninami položil otázku: „Přivítal/a bys na Alíkovi rubriku věnovanou vtipům?“ Mohli jste si vybrat ze tří možností: Ano, ne, nevím. Vaše odpovědi mne nadchly.

  Snad na žádnou otázku, kterou jsem vám položil v rámci Vysvědčení pro Alíka, nepřišlo tolik shodných odpovědí. Ukázalo se, že rubriku vtipů by přivítalo téměř 8 z deseti odpovídajících čtenářů. Dalším to pak bylo jedno. Jen nepatrné množství čtenářů napsalo, že by o takovou rubriku neměli zájem.

  Externí obrázek

  Abyste vtipy dobře našli, dostaly vlastní tlačítko na hlavní stránce, hned vlevo vedle Alíkovin a tak nahradily sekci Internet. Přece jen od doby, kdy server Alík.cz vznikl, tedy od roku 2000, pokročilo internetové vyhledávání natolik, že už není potřeba dělat specializovaný rozcestník webů.

  Jak dostat vtip na web Alík.cz?

  Připravil jsem pro vás pár rad, co udělat pro to, aby se právě vtip od vás objevil mezi ostatními zveřejněnými. Základní podmínkou abyste vtip mohli přidat je, že jste na mém webu registrovaní a přihlásíte se. Pokud ještě přezdívku na mém webu nemáte, pak to můžete snadno napravit - registrace na serveru Alík.cz

  Neopakujte se

  Jedno přísloví říká: "Opakování je matka moudrosti." Ale o vtipech to tak úplně neplatí. O těch se právem říká: "Opakovaný vtip není vtipem." Proto radím: "Pročtěte si už zveřejněné vtipy a přidávejte jen takový, který tam ještě není." Snadno se přihodí, že nám několik čtenářů pošle stejné nebo hodně podobné vtipy a my přidáme ten, který přišel nejdříve.

  Mezi vtipy, které jste nám poslali nejčastěji je ten proč blondýnka (Pepíček) leze v krámě po zemi

  Pište hezky česky

  Největší radost byste mi udělali, kdybyste vtipy psali bez hrubých gramatických chyb a překlepů. Zvlášť si dejte pozor na háčky a čárky. Vím, že ti mladší z vás ve škole ještě všechno nebrali. Pokud se objeví drobná chyba, budu se snažit ji před zveřejněním opravit.

  Přidávat nebudu vtipy napsané TISKACÍM PÍSMEM. Tady si dokonce někdo zapomněl přepnout klávesnici a tak má místo í číslici 9. Na luštění a opravování podobně zapsaných vtipů nemám chuť ani čas: "Čech Rus a Američan se vsad9 kdo přesko49 kostelní věž..."

  Nebuďte hrubí a vulgární

  Pečlivě zvažte, jaký vtip se ještě na stránky hodí. Nezapomínejte, že server Alík.cz je určený především dětem. Jak ukázalo hlasování (líbí/nelíbí), do kterého se mohou zapojit všichni přihlášení uživatelé Alíka, vtipy plné hovínek a vulgárních výrazů se oblibě u většiny z vás netěší. K vašemu hodnocení přihlížím průběžně a vtipy, které se více nelíbí než líbí, mažu.

  Hádanky ano, ale vtipné

  Hádanky podobné téhle vás také moc nebaví: "Je to zelené, chlupaté, velké, má to 4 nohy, je to na stromě a když to na tebe spadne, zabije tě to. Co je to? Kulečníkový stůl."

  Co vás nejvíc pobavilo?

  Za první týden vás nejvíc pobavily tyhle vtipy:

  Autor: (11 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  marketuska001 v něm napsala:

  o hadovy

  přijde had do baru dasi nohu přesnohu

  PrincessTana v něm napsal:

  Znám jeden velmi dobrý vtip.

  The Aristocrats.

  terusak v něm napsala:

  super

  už jsem do vtipů psaala je to švanda