Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Zohir Camp 2013: Tábor se zaměřením na parkour & freerunning

  vydáno  •  Volný čas venku · Sport · Rodičům
  Zdolávání zdí, bariér, využití vlastního těla pro překonání překážky, salta, skoky, triky.. Fascinující akrobatické výkony. Pokud tě parkour bere a chceš se mu začít věnovat, čti dál. Je jedno, jestli jsi holka nebo kluk.

  Klíčovou postavou parkouru byl David Belle, který skrze svého otce vstřebal vojenský výcvik Georga Hérberta., © Petr Špetla

  Zdoláváním zdí a bariér v městském prostředí se příznivci parkouru učí překonávat překážky v práci a životě vůbec. Fyzicky náročné, ale mírumilovné hobby má blízko k extrémním sportům i bojovým uměním. Trénuje i schopnost psychické koncentrace, což je přínosem i pro osobní život.

  Co je to parkour?

  Na to, co je parkour, se podívej v ukázce v podání Tomáše 'Sahira' Tarana.

  Co je to freerunning?

  Freerunning představuje Lukas Sulas.

   

  Tihle kluci se rozhodli vychovat novou generaci skokanů. Proto svolávají 1. ročník parkour/ freerunningoého kempu Zohir Camp 2013.

  Parkour/ freerunnigový Zohir Camp 2013

  Termín campu: od 11. do 17. července 2013

  Cena campu: 3.550 Kč

  O informace a přihlášku si můžete napsat na emailovou adresu: parkourcamp@gmail.com

  Detailní informace o Zohir Campu.

  Je vlastně úplně jedno, jestli se chcete naučit úplné základy, skáčete salta, či děláte čistý a praktický parkour. Každého, kdo se zúčastní, čeká nezapomenutelný týden. Seznámíte se se spoustou lidí, potkáte nejslavnější české skokany, uděláte si plno nových přátel a parkour vás pohltí a začne bavit daleko víc, než kdy předtím.

  Pokud chcete zlepšit techniku a naučit se nové triky, tak se vám budou hodit rady od našich "koučů" - borců z nejznámějšího českého parkour/ freerunningového týmu Urban Sense a dalších.

  Pozvánka na Zohir Camp 2013

   

  Špatná zpráva je, že zbývá už jen pár posledních volných míst, takže jestli se chcete zúčastnit, co nejdříve odešlete žádost o přihlášku. Pokud si nevíte rady, jak se přihlásit, ukažte tento článek rodičům a oni si už budou vědět rady.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!