Alíkoviny

Zohir Camp 2013: Tábor se zaměřením na parkour & freerunning

vydáno  v 6:00
Zdolávání zdí, bariér, využití vlastního těla pro překonání překážky, salta, skoky, triky.. Fascinující akrobatické výkony. Pokud tě parkour bere a chceš se mu začít věnovat, čti dál. Je jedno, jestli jsi holka nebo kluk.
Klíčovou postavou parkouru byl David Belle, který skrze svého otce vstřebal

Autor fotky: Petr Špetla

Zdoláváním zdí a bariér v městském prostředí se příznivci parkouru učí překonávat překážky v práci a životě vůbec. Fyzicky náročné, ale mírumilovné hobby má blízko k extrémním sportům i bojovým uměním. Trénuje i schopnost psychické koncentrace, což je přínosem i pro osobní život.

Co je to parkour?

Na to, co je parkour, se podívej v ukázce v podání Tomáše 'Sahira' Tarana.

Co je to freerunning?

Freerunning představuje Lukas Sulas.

 

Tihle kluci se rozhodli vychovat novou generaci skokanů. Proto svolávají 1. ročník parkour/ freerunningoého kempu Zohir Camp 2013.

Parkour/ freerunnigový Zohir Camp 2013

Termín campu: od 11. do 17. července 2013

Cena campu: 3.550 Kč

O informace a přihlášku si můžete napsat na emailovou adresu: parkourcamp@gmail.com

Detailní informace o Zohir Campu.

Je vlastně úplně jedno, jestli se chcete naučit úplné základy, skáčete salta, či děláte čistý a praktický parkour. Každého, kdo se zúčastní, čeká nezapomenutelný týden. Seznámíte se se spoustou lidí, potkáte nejslavnější české skokany, uděláte si plno nových přátel a parkour vás pohltí a začne bavit daleko víc, než kdy předtím.

Pokud chcete zlepšit techniku a naučit se nové triky, tak se vám budou hodit rady od našich "koučů" - borců z nejznámějšího českého parkour/ freerunningového týmu Urban Sense a dalších.

Pozvánka na Zohir Camp 2013

 

Špatná zpráva je, že zbývá už jen pár posledních volných míst, takže jestli se chcete zúčastnit, co nejdříve odešlete žádost o přihlášku. Pokud si nevíte rady, jak se přihlásit, ukažte tento článek rodičům a oni si už budou vědět rady.

Autor: