Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Zpátky do pravěku

  vydáno  •  zvířata

  Tento týden jsme byli s babičkou, dědou a bratranci v DinoParku na Harfě. Ukrývá se v něm spousta býložravců, masožravců, virtuální reality, prolézaček a tunel, který vám zatočí hlavu.

  dinopark, © Turtle25

  Když vlezete do DinoParku, můžete se leknou dvou masožravců, kteří na vás zařvou. Potom se pokračuje dál po dřevěném mostě.

  Když most přejdete, tak tam na vás čeká mnoho dinosaurů, ale i atrakcí a zábavy. Já jsem si všimla nejprve dinosaura v kleci, se kterým se můžete vyfotit. Potom jsem si také všimla tunelu, do kterého vlezete a kolem vás se točí planety a máte pocit, že se místo planet točíte vy. Když vylezete z tunelu, ocitnete se v místnosti zkamenělin.

  Potom je nově v DinoParku postavená virtuální realita, na které jsem nebyla, protože tam bylo moře lidí. Jestli jste si chtěli zkusit najít kostru dinosaura, tak teď máte šanci s další novou atrakcí. Pokud máte chuť si udělat tetování, můžete. Stánek s tetování najdete přímo vedle kosti ukryté v písku. A když se vracíte k dřevěnému mostu, najdete tam poznávání věcí podle hmatu. A vedle poznávání podle hmatu je hřiště pro malé děti, takže moji bratranci si teď vybili energii.

  Pokud máte pocit, že jste viděli vše, co jste chtěli, tak se vracíte výstupem do současnosti bez dinosaurů. A to ještě nekončí, jestli chcete do 4D kina, kde se s vámi houpe pařez, na kterém sedíte, nebo vám vlaje vítr do obličeje. Tak sjedete dolů po eskalátorech do druhého podlaží a tam si musíte počkat, než skončí film lidem, kteří šli před vámi. Film trvá čtvrt hodiny a každý rok jde o něco jiného, řeknu vám jenom to, že je to napínavé, dobrodružné a pro někoho, jako jsem já, i strašidelné. Zbytek už vám ale neprozradím.;-)

  Autorka: (11 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (9)

  Příspěvek z 18. ledna 2022 ve 21:28.
  AnimalAxolotlMiky v něm napsala:

  Vážně by mě zajímalo, proč lidi dávali ko komentářům, které jenom říkali „pěkné“ nebo „byla jsem tam“.

  smejky225 v něm napsal:

  Autorku článku omlouvá věk, nemůže vědět vše, ale o to více smutné je to, že to neopraví redakce, kterou vedou dospělí lidé a tudíž by to měli vědět. Rv

  lékařský v něm napsal:

  Ale tohle vědět mohla nebo ještě nejste ve čtvrté třídě? :->