Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Zpátky do školy!

  vydáno  •  Škola
  Přiznejme si to, každý se o prázdninách trochu těší do školy. Někteří na kamarády a někteří na učení. Zde najdete diy neboli Do it yourself- udělej si sám a tipy na příjemné prožití školního roku.

  sluchátka Parrot, © Václav Nývlt

  Taky se už těšíte do školy? Připravte se! 

  TIPY 1. Vždy se nechte vyzkoušet dobrovolně - nemusíte se to učit na poslední chvíli a učitelé vám dají většinou ještě možnost opravy. Také vidí snahu a na vysvědčení vám dají lepší známku (např. máte 1-2 dají 1) 

  2. Vždy uklizeno - mějte při učení vždy uklizeno, pak vás to zbytečně rozptyluje 

  3. Učte se s kamarády, pokud to jde, zajděte třeba do knihovny a učte se tam s kamarády. Ti vám látku vysvětlí pokud ji nepochopíte. 

  4. Sluchátka. Určitě při cestě do školy posloucháte hudbu. Místo toho si namluvte látku a pusťte si ji do sluchátek. Nemusíte tak tahat učebnice z tašky  

  5. Sešity. Lépe se učí s hezčími sešity. V DIY kategorii se dozvíte, jak si je krásně vyzdobit DIY 

  1. Sešity. Na sešit nalepte barevný papír a ten můžete vyzdobit Washi Tape- barevné pásky nebo obyčejnou stužkou. Můžete místo barevného papíru použít balící nebo normální vzorovaný 

   2. Tužky. Když už budete mít ten washi tape, tak si je můžete ozdobit tak, že omotáte pásku kolem tužky. Nebude již tak obyčejná, ale bude originální. Jakou nikdo nemá.  Washi tape můžete sehnat v normálním papírnictví. Pokud se Vám tento článek líbil mohu udělat pokračování.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 23. srpna 2015 v 18:29.
  Nsoci v něm napsala:

  Inspirace

  Ahoj,
  ještě chci dodat něco pro ty, kteří by kritizovali. Inspirace je z youtube , ale ne všichni tam chodí a tím pádem znají tyto typy. Prosím některé, aby nepsali, že je kopíruji a kopíruji jejich nápady. Ne všechny jsou od nich , je to pouze inspirace. Dále, pokračování bude až příští rok a to nezaručuji. Vím co jsem psala, ale teď to již nestihnu. Můžete čekat ale i jiné články.

  1 SHRNUTÍ: Nekopíruji youtuberky, pouze jsem se inpirovala. Typy jsou vyzkoušené takže jsem je sem napsala pro ty, kdo na yt nechodí.


  Děkuji za pochopení, NSOCI
  4

  Příspěvek z 20. srpna 2015 v 17:56.
  Nsoci v něm napsala:

  Reakce na Nianaa:

  Jo ale když jedeš delší cestu autobusem nebo autem... Je to lepší, než hudba

  Příspěvek z 20. srpna 2015 v 17:54.
  Nsoci v něm napsala:

  děkuji

  Děkuji všem za ohlasy. Určitě bude pokračování!!