Alíkovina

Zrodila se hvězda

vydáno  •  Filmy

Zrodila se hvězda je jeden z mých nejoblíbenějších filmů, určitě vám doporučuji si ho pustit.

Kytara, © a_nn_ie

Tento film vypráví o slavném zpěvákovi Jacksonu Maineovi, který je poměrně zranitelný a svou úzkost zapíjí alkoholem. Občas chodí do jednoho baru, ve kterém se jednou seznámil s místní servírkou Ally.

Skoro hned se do ní zamiloval a zkoušel ji pozvat na koncert, který se zrovna konal, ona však odmítla. Jackson ji naháněl a nakonec pro ni poslal soukromé letadlo. Dala se tedy přesvědčit.

Na koncertě ji „donutil“, aby s ním zazpívala píseň, kterou sama také napsala. Díky jejímu úžasnému hudebnímu talentu ji tato píseň proslavila. Kromě tohoto duetu ji začalo oslovovat několik hudebních agentů.

I Ally se do Jacka zamilovala, byli spolu šťastní a měli svatbu. Jack byl ale zoufalý, protože Ally začala být slavnější a mnohem žádanější než on. Byli spolu u předávání ceny Grammy (což je ocenění udělované za úspěchy v hudbě). Ally Grammy nakonec vyhrála, on byl ale zrovna hodně opilý a když měla projev, několikrát před lidmi spadl.

Měl velké výčitky svědomí, přestože ho Ally pořád uklidňovala, že je to v pořádku.
Jednou po koncertě přišla domů a našla ho oběšeného v garáži.

Film se mi moc líbil, ale byl hodně smutný. Na konci jsem brečela. Vybrala jsem si ho, protože v něm hrál můj velmi oblíbený herec Bradley Cooper. Kromě něho v něm ještě vystupovala zpěvačka Lady Gaga, kterou mám také moc ráda. Film mohu rozhodně doporučit!!

Autorka: (14 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (5)

Příspěvek z 7. září v 0:03.
Adrii v něm napsala:

Hm, škoda, že jsem nevěděla, že je to spoiler ;-(

Příspěvek z 23. srpna v 19:02.
číča800 v něm napsala:

Možná se na to někdy podívám :)

Příspěvek z 21. srpna v 17:44.
Kika44 v něm napsala:

Pěkný článekR^
jednou to kamarádka v buse koukala a já jsem trochu koukala taky, vypadalo to zajímavě:-D