Alíkovina

Zrovna tobě díky...

vydáno  •  Co nového u mě!
Těsně před letními prázdninami jsem některé z vás požádal o velikou laskavost: změnu přezdívky v případě, že někdo měl na Alíkovi podobnou a nebo jste v ní měli mnoho znaků, které se na klávesnici počítače běžně ani nedají objevit.

Důvod? Rozhodl jsem se, že si svůj sedm let starý kabátek nechám poněkud vyspravit. Prostě nejen abych na první pohled lépe vypadal, ale hlavně, aby vše co nejlépe fungovalo. Jenže každý takový krok je složitý a leckdy přináší i různá úskalí. Podrobněji jsem to přiblížil v článku Proč zrovna já.

Patří nejen k nejčtenějším článkům, ale také k článkům s největším počtem komentářů. Nicméně si myslím, že důvody, které mne k tomuto ne příliš populárnímu kroku vedly, jsem v článku i poradně dostatečně vysvětlil.

Věděl jsem, že v létě máte přístup k počítačům obtížný, proto jsem zpočátku nevyhlásil žádný termín, do kdy je možné přezdívky měnit. S velikou radostí sleduji, že velká většina z vás mé přání vyslyšela. Všem, kteří tak učinili, patří veliké díky! Dosud se ke změně přezdívky neodhodlalo jen 7% těch, kterých se má prosba týká. Proto jsem vyhlásil konečný termín, do kdy je možné přezdívky měnit: 31. říjen 2007. Tato informace se zobrazuje po přihlášení na Alíka všem, kterých se to týká.

Kdybych nebyl internetový pes, ale třeba král nějaké velké říše, vyhlásil bych též válku všem zlodějům vizitek na Alíkovi. Dnes a denně společně se správci řeším nářky těch, kteří důvěřivě přenechali své heslo a pak už se na svou přezdívku nemohli dostat (nejúčinnější obranou je NIKOMU své heslo neprozrazovat!). Zloději často jménem původních uživatelů vystupovali neslušně v klubovně či na dalších místech na Alíkovi. Věřím tedy, že když nebude možné měnit přezdívky jak se komu namane, náramně klesne problém s jejich kradením.

Autor: (7 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 4. července 2008 ve 21:12.
malicka48 v něm napsal:

jak se vám to líbí??

cukrárna[][]:[][]:[] [Cake][Cake][Cake][Cupcake][Cupcake][Cupcake][Doughnut][Doughnut][Doughnut] [][][][][][][][][][][][][][]