Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Zvolila jsem si volejbal a nelituju

  vydáno  •  Volný čas venku · Sport
  Vybírejte si sport podle toho, jaký by vás bavil a který si myslíte, že by vám šel. Je hodně sportů, ze kterých můžete vybírat - volejbal, fotbal, florbal, basketbal, hokej a spousta dalších!

  volejbal, © Ladislav Němec

  Určitě si dokážete nějaký sport vybrat a já si dokonce myslím, že je vám možná i nějaký souzen. Třeba mě je asi jeden sport souzen - už rok chodím do přípravky volejbalu. Snila jsem o tom, že tento sport začnu hrát, a věděla jsem, že mi půjde a že mě bude opravdu bavit.

  Když jsme se jednou učili, naše paní ředitelka přišla za námi do třídy a řekla, že se bude konat přípravka na volejbal. Měla lístečky a na těch bylo napsáno, kdy se koná první trénink. Přihlásila jsem se jenom já a má nejlepší kámoška.

  Když jsme dostaly ty lístečky, hned jsme byly štastné, že se nám konečně splnil sen. Po škole jsme šly obě domů a domluvily se, že se zeptáme rodičů, jestli tam můžeme chodit. Odpoledne jsme si zavolaly a měly jsme obrovskou radost, protože nám to rodiče dovolili.

  Za týden jsme měly jít na první trénink. Moc jsme se s kámoškou těšily! Když jsme tam přišly, uviděly jsme plno holek z vedlejších tříd. Trénink utekl jako voda a byl skvělý. Když jsme se loučily, byla na nás poznat únava. Večer jsem šla brzo spát a těšila jsem se na další.

  No a pořád to šlo dokola a dokola, až byl konec roku. Hlavní trenér nám řekl, že to byla jen přípravka, ale že jsme se za ten rok hodně naučily. Takže opravdu není těžké vybrat si nějaký sport. Věřím, že určitě nějaký budete dělat, protože je to hodně zdravé.

  Řeknu vám jen jedno: vyberte si sport, který se vám líbí a který cítíte, že se vám bude hrát skvěle, a pak s ním prostě začněte!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (31)

  Příspěvek z 16. ledna 2010 v 11:37.
  NIKUK v něm napsal:

  Já taky

  To je opravdu super sport já taky chodím do volejbalu ale ještě se teprve tak trochu učíme strašně mně to baví a myslím si že mi to jde!!§Doporučuji volejbal!!No ale vlastně každý je jiný ale myslí že věšinu lidí to bavit bude4

  Ajinka223 v něm napsal:

  Volejbal

  Já hraju vojejbal 3 roky a uz jsem ve starší žákyních supiny A. A hraju český pohár

  ondra190 v něm napsal:

  volejball

  hova tina flodbal super