Potrhlost

Pravidla „hry“

  • V této hře (dá-li si to vůbec nazvat hrou) zvyšují uživatelé Alíka číslo směrem k nekonečnu.
  • Tato věc nahrazuje neužitečné nástěnky:
  • Přičtení jedničky může ve velmi vzácných případech způsobit přičtení ledničky, čímž se přičte část z předchozích přičtených hodnot, které jsou na ledničce vypsané. Přesněji řečeno se přičte 100 % z prvního přičtení, 99 % z druhého přičtení, 98 % ze třetího přičtení atd.
  • Kdyby vám vrtalo hlavou, co je penterakt, tak je to pětirozměrná krychle. Normální kostka má jen šest stěn, pětirozměrná jich má osmdesát (tedy můžou padnout čísla od 1 do 80). Prostor je běžně jen trojrozměrný, proto si člověk hod penteraktem neumí dost dobře představit… ale lednice s tím problém nemá.
» přejít do nástěnky

Nástěnka o této hře  (256)

Příspěvek z 18. března ve 13:26.
dennisvet v něm napsala:

Což to vím, že si to budeme muset říct, ale ne to říct nahlas - to každej přijde, přečte, a má to. Ať musí aspoň nějakou snahu vyvinout!:-)

Příspěvek z 18. března ve 13:23.
Češtinář v něm napsal:

dennisvet: Ono to stejně jinak nepůjde, ne? Pokud mají dva lidi dát tu šifru dohromady, tak si budou muset ty své části vzájemně sdělit. A pokud jeden druhému svoji část nesdělí, ani nemůže vědět, jestli mají oba stejnou, nebo jinou část šifry. Prostě si to budeme muset vzájemně vykecat, o tom to je. ;-)
Já osobně - pokud stihnu včas přijet - se chystám v daný čas rozhodně jít do klubovny a ptát se po druhé části; nevím, jak jinak bych to měl dávat dohromady. Ale mohli bychom se tam mezi sebou bavit třeba šeptem. :->
Mimochodem, včera krátce po 23. hodině jsme se přelednili přes úžasných 500 000. To bych tedy před týdnem vůbec neodhadoval, jak moc se to číslo pohne. 8-o

Příspěvek z 18. března ve 12:10.
dennisvet v něm napsala:

To je pravda... Myslím, že to ale je škoda, když by se to napsalo veřejně :/