Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Городок č. 2 - náhradní za ten smazanej

    « Novější příspěvky
    Příspěvek ze 17. října 2006 v 8:54.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Tato nástěnka byla původně založena jako nástěnka o seriálu Городок, který kdysi vysílali v televizi. Ale už ho dlouho nevysílali, a tak se tady povídá o ruštině všeobecně, může se tu mluvit i například o ruské literatuře, a o Ukrajině samozřejmě taky.

    Příspěvek z 16. října 2006 v 18:55.
    -ZERK- v něm napsal:

    já jsem ukrajinec a žiju zde už 8 let :)
    česko je pěkná země ale přece jenom ... doma je doma :)

    Ptalinka2 -> mám dotaz ... o čem přesně je tahle nástěnka ??

    Prodleva 15 dní.
    Příspěvek z 1. října 2006 v 11:32.
    Daller v něm napsal:

    Joojo.. taky sem to jednou hledal.. to byla doba než sem to našel.. Grrr sem se chtěl teďka učit ruštinu, ale pač sem byl jedinej zájemce na celé škole, tak sem bez ruštiny .. ach jo..

    Příspěvek z 29. září 2006 ve 21:49.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Musíš si tam, myslím že v Panelu jazyků, nastavit ruskou klávesnici.

    Příspěvek z 29. září 2006 ve 21:12.
    ------------Neo v něm napsal:

    pis normalne cesky

    Příspěvek z 29. září 2006 v 16:19.
    Tommy_Inferno v něm napsal:

    Mohl bych se zeptat,jak se píše na počítači Azbukou?

    Příspěvek z 20. září 2006 v 19:49.
    Pralinka2 v něm napsal:

    O seriál Городок, který kdysi vysílali v televizi.

    Příspěvek z 10. září 2006 ve 23:53.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ano správně, o tom seriálu byla původně tahle nástěnka.

    Příspěvek z 5. září 2006 v 16:36.
    2Verča2 v něm napsal:

    nevím o co tu jde ?

    Příspěvek z 26. srpna 2006 ve 14:38.
    2Verča2 v něm napsal:

    nevím co to je

    Příspěvek z 25. srpna 2006 v 0:08.
    Vietcong v něm napsal:

    Jak píšete azbukou? :)

    Příspěvek z 23. srpna 2006 v 9:39.
    StormTrooper v něm napsal:

    пpивет :)



    Příspěvek z 20. srpna 2006 v 19:36.
    Lucinda9 v něm napsal:

    Ahoj prosím jukněte se mi na vízu.a hlasujte v anketě co mam na vizitce,můžete se se mnou skamarádit,dozvíte se toho až moc o mě,a můžete si zajít na mejdan,a prosím zanechte mi zprávu pod vaší přezdívkou v knize návštěv nebo mi napište do pošty.každému kdo to udělá pošlu 200html na obrázky,a 10html na odkazy.všem kdo to udělají mocinky děkuji.

    Prodleva 18 dní.
    Příspěvek z 2. srpna 2006 v 11:31.
    -CheRRy- v něm napsal:

    ahoj o cem se tu bavite o rustine;D?

    Prodleva 13 dní.
    Příspěvek z 20. července 2006 v 7:45.
    Pralinka2 v něm napsal:

    No já ty spamy taky občas mažu.

    Příspěvek z 19. července 2006 ve 14:07.
    Vietcong v něm napsal:

    To je divný, jak to že na tomhle stole nejsou žádný spamy? Buďto je ruština tak nezáživná, že jsem ani lidi spamovat nechoděj, což si nemyslím, a nebo to tu hlídaj? Jinak já rusky neumím a ani se jí nějak nesnažim naučit i když dobudoucna o tom uvažuji =)

    Příspěvek z 19. července 2006 ve 13:36.
    Goo v něm napsal:

    Já rusky neumím, akorát jsem se naučil číst azbuku, i když mi to přečtení trochu trvá. Ale na pochopení textu to většinou stačí, protože ruština je trochu podobná češtině.

    Prodleva 26 dní.
    Příspěvek z 23. června 2006 ve 14:17.
    -II-Daphne-II- v něm napsal:

    Ruština je supa !! :)

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 20. května 2006 ve 22:54.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ne, proč?

    Prodleva 27 dní.
    Příspěvek z 23. dubna 2006 v 11:03.
    Daller v něm napsal:

    _Olsenka_ --> ach jo . co na to řict .. :-/

    Prodleva 22 dní.
    Příspěvek z 1. dubna 2006 ve 21:12.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Corny10: Jo, ve škole jsme měli ruštinu.

    Příspěvek z 1. dubna 2006 v 8:31.
    Mia-TLouie v něm napsal:

    ahojki jak jde život?☺

    Příspěvek z 23. března 2006 v 7:22.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Mám se dobře, děkuji za optání.

    Příspěvek z 15. března 2006 ve 22:04.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jééé ahoj Openlivemiss !!!!!!!!!!!

    Prodleva 23 dní.
    Příspěvek z 20. února 2006 v 17:47.
    pitrásek v něm napsala:

    Ahoj,
    Prosím hlasujte v soutěži o nej vizitku na víze Soutez-Nej-wiza A pokud se vám bude moje vizitka líbit, tak mi pošlete hlas. Já jsem Help-pitra . Moje vizitka je zaměřená na pomoc člověka člověku, a kdyby vyhrála tuto soutěž mohla by ještě více pomáhat. Tak mi prosím pošlete hlas. Děkuju ♥☺♥

    Příspěvek z 19. února 2006 v 11:53.
    HamCze v něm napsal:
    Příspěvek z 15. února 2006 ve 20:07.
    -PULEC- v něm napsal:

    Ty kradeš Mini-miss jeji obrazek.

    Příspěvek z 11. února 2006 v 15:10.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ve škole jsem se učil ruštinu a později i angličtinu. Teď se snažím se trochu naučit německy, protože bydlím kousek od Německa, ale zatím se mi to moc nedaří.
    Ruštinu jsem ve škole, když byla povinná, moc rád neměl, ale teď už mi nevadí.

    Příspěvek z 9. února 2006 v 17:08.
    -PULEC- v něm napsal:

    Tomi mi nepotrebujem.

    Příspěvek z 8. února 2006 ve 21:01.
    -PULEC- v něm napsal:

    to je dodri.

    Statistika…