Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    A co Bill?Citlivý zpěvák nebo zmalovaná holka?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 2. května 2010 ve 13:12.
    Lucoušek_4 v něm napsala:

    neznám

    Příspěvek z 2. května 2010 v 9:58.
    World-of-Warcraft v něm napsal:

    verunecka014: Jak vidim tak sem tě nasral aniž bych chtěl xD

    Příspěvek z 1. května 2010 v 11:43.
    verunecka014 v něm napsal:

    Woeld-of-Warcraft:oooo..to sem se měla nasrat jo :D:Dtak jo sem nasráná...D:D(a lesba nejsem...!!!)ale mysli si co chceš..!!..v tom ti bránit nebudu..!!jéééééj pardon já zapoměla..!!

    Příspěvek z 1. května 2010 v 10:08.
    World-of-Warcraft v něm napsal:

    verunecka014: :D No a ? :D Nevadí mi to :D Budem se lesbit zlato :-* :D Když sem ta mařenka a vsadím se že ty lesba si xD

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 28. dubna 2010 v 19:17.
    verunecka014 v něm napsal:

    World-of-Warcraft:njn...to máš blbí...pro mě seš mařenka :P

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 24. dubna 2010 v 11:33.
    wiluska v něm napsal:

    World-of-Warcraft :fakt? chudáčku.....XD

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 22. dubna 2010 v 8:47.
    World-of-Warcraft v něm napsal:

    wiluska : To víš já se menuju Adam :D A pár lidí kuli vlasům mi tak říkají :D

    Příspěvek z 22. dubna 2010 v 8:47.
    alex-bizarre v něm napsal:

    Bill není zmalovaná holka.ani gay...vy prostě ste 100let za opicema...ku*va vy nechápete,že to je styl?Billův styl?Já TH fakt nesnáším,ale nesnáším lidi,co je buzerujou jenom proto,že je Bill "jak holka"...To asi neznáte bívalí Cinema Bizarre.to sou ještě větší buzny a zároveň můj život.byla to má nej skupian než skončili...nikdo jinej pro mě neexistoval ale co..měli taky takovej styl a já to miluju

    Příspěvek z 21. dubna 2010 v 18:39.
    makca139 v něm napsal:

    zmalovana holka 55

    Příspěvek z 21. dubna 2010 v 15:04.
    wiluska v něm napsal:

    World-of-Warcraft : XDD

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 19. dubna 2010 ve 20:52.
    World-of-Warcraft v něm napsal:

    verunecka014: To si sebrala kde mařenka ? :D Pro tebe vždy adélka když už :)

    Příspěvek z 18. dubna 2010 ve 13:37.
    verunecka014 v něm napsal:

    World-of-Warcraft:máš recht mařenko :P..

    Příspěvek z 18. dubna 2010 ve 12:26.
    wiluska v něm napsal:

    World-of-Warcraft :XD docela sranda

    Příspěvek z 18. dubna 2010 v 10:52.
    World-of-Warcraft v něm napsal:

    wiluska: :D Divim se že se ti to chtělo číst :D

    Příspěvek ze 17. dubna 2010 v 11:32.
    wiluska v něm napsal:

    World-of-Warcraft : nz :-)
    nebyla mno...ae četla sem to....XD
    4

    Příspěvek ze 17. dubna 2010 v 10:35.
    World-of-Warcraft v něm napsal:

    wiluska : Díky :D Já už tu nějáký ten pátek sem... To jsi tu ještě ani nebyla když jsem stim začal :D

    Příspěvek z 16. dubna 2010 v 17:32.
    wiluska v něm napsal:

    World-of-Warcraft:tak sem po 100 letech vlezu a jak se tak dívám,pořád děláš metalu čest....dobrá práce worde......4

    Příspěvek z 16. dubna 2010 v 17:30.
    wiluska v něm napsal:

    World-of-Warcraft ,verunecka014 :lol...mám z vás dost.....XD

    Příspěvek z 15. dubna 2010 v 17:17.
    World-of-Warcraft v něm napsal:

    verunecka014: Silná slova :D Metalista má smrdět xD

    Příspěvek z 15. dubna 2010 ve 14:31.
    emicka1 v něm napsala:

    :D:D hhh stejně to FANINKY TH neurazi když jim Anty fans nadavaji že jo ????????????

    Příspěvek ze 14. dubna 2010 v 19:20.
    verunecka014 v něm napsal:

    World-of-Warcraft: Zalééézzzz....SmRdÍš..... :P:P:PP:P:P:P:P:P:P:P:

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 12. dubna 2010 v 15:04.
    BellaCullen11 v něm napsala:

    zmalovaná přiblblá holka

    Příspěvek z 11. dubna 2010 v 17:08.
    World-of-Warcraft v něm napsal:

    verunecka014: Nic nového nemám :D Abych vymyslel něco zajímavého potřebuju mít lepší náladu... Prostě bejt někde na akci s kámošema :D emily12: Tyhle řeči jako neřešte ho to už tu bylo... A já odpovídám budu to řešit protože ho nenávidim :D

    Příspěvek z 10. dubna 2010 v 18:31.
    KaulitzSadBoy v něm napsal:

    Bill ... ehm je to prostě  NEJLEPŠÍ NEJÚŽASNĚJŠÍ OSOBNOST!!!!!!! TH jsou nejlepší !!

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 5. dubna 2010 v 18:43.
    emily12 v něm napsal:

    Sakryší na něco sem zap. Lol...

    Příspěvek z 5. dubna 2010 v 18:42.
    emily12 v něm napsal:

    jo a jeho hlas je dobrej sorry myslela sem perfektní nemá ani chybyčku a jeho megacool styl je prostě perfekt 10101010Love TH 10

    Příspěvek z 5. dubna 2010 v 18:32.
    emily12 v něm napsal:

    Love TH neurážejte je tím urážíte je i jejich fanoušky tím taky mně co vám  udělali ???? nic tak je nechte napokoji nelíbí se vám tak ať se vám nelíbí  nikdo vás nenutí aby ste je poslouchali poslouchejte si co chcete ale je nechte napokoji

    Příspěvek ze 4. dubna 2010 ve 23:55.
    ilona94 v něm napsal:

    Cleo3 má naprostou pravdu1117

    Příspěvek ze 4. dubna 2010 ve 20:47.
    Cleo3 v něm napsal:

    zmalovanej d e b i l 11

    Příspěvek z 3. dubna 2010 v 18:16.
    Katul-Qa v něm napsal:

    obojí-nebo spíš ani jedno! 21

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    5. srpna 2006 v 0:00
    Založil:
    Čárlííí
    Obsahuje:
    ~ 2 tisíce příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    Čárlííí
    (zatoulaný kulisák)