A co Bill?Citlivý zpěvák nebo zmalovaná holka?
« Novější příspěvkyneznám
Woeld-of-Warcraft:oooo..to sem se měla nasrat jo :D:Dtak jo sem nasráná...D:D(a lesba nejsem...!!!)ale mysli si co chceš..!!..v tom ti bránit nebudu..!!jéééééj pardon já zapoměla..!!
verunecka014: :D No a ? :D Nevadí mi to :D Budem se lesbit zlato :-* :D Když sem ta mařenka a vsadím se že ty lesba si xD
World-of-Warcraft:njn...to máš blbí...pro mě seš mařenka :P
World-of-Warcraft :fakt? chudáčku.....XD
wiluska : To víš já se menuju Adam :D A pár lidí kuli vlasům mi tak říkají :D
Bill není zmalovaná holka.ani gay...vy prostě ste 100let za opicema...ku*va vy nechápete,že to je styl?Billův styl?Já TH fakt nesnáším,ale nesnáším lidi,co je buzerujou jenom proto,že je Bill "jak holka"...To asi neznáte bívalí Cinema Bizarre.to sou ještě větší buzny a zároveň můj život.byla to má nej skupian než skončili...nikdo jinej pro mě neexistoval ale co..měli taky takovej styl a já to miluju
zmalovana holka 

World-of-Warcraft : XDD
verunecka014: To si sebrala kde mařenka ? :D Pro tebe vždy adélka když už :)
World-of-Warcraft:máš recht mařenko :P..
World-of-Warcraft :XD docela sranda
World-of-Warcraft : nz :-)
nebyla mno...ae četla sem to....XD
wiluska : Díky :D Já už tu nějáký ten pátek sem... To jsi tu ještě ani nebyla když jsem stim začal :D
World-of-Warcraft:tak sem po 100 letech vlezu a jak se tak dívám,pořád děláš metalu čest....dobrá práce worde......
World-of-Warcraft ,verunecka014 :lol...mám z vás dost.....XD
:D:D hhh stejně to FANINKY TH neurazi když jim Anty fans nadavaji že jo ????????????
World-of-Warcraft: Zalééézzzz....SmRdÍš..... :P:P:PP:P:P:P:P:P:P:P:
zmalovaná přiblblá holka
verunecka014: Nic nového nemám :D Abych vymyslel něco zajímavého potřebuju mít lepší náladu... Prostě bejt někde na akci s kámošema :D emily12: Tyhle řeči jako neřešte ho to už tu bylo... A já odpovídám budu to řešit protože ho nenávidim :D
Bill ... ehm je to prostě NEJLEPŠÍ NEJÚŽASNĚJŠÍ OSOBNOST!!!!!!! TH jsou nejlepší !!
Sakryší na něco sem zap. Lol...
jo a jeho hlas je dobrej sorry myslela sem perfektní nemá ani chybyčku a jeho megacool styl je prostě perfekt 


Love TH 
Love TH neurážejte je tím urážíte je i jejich fanoušky tím taky mně co vám udělali ???? nic tak je nechte napokoji nelíbí se vám tak ať se vám nelíbí nikdo vás nenutí aby ste je poslouchali poslouchejte si co chcete ale je nechte napokoji
Cleo3 má naprostou pravdu


zmalovanej d e b i l 

obojí-nebo spíš ani jedno! 
| předchozí | 345678910111213 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 5. srpna 2006 v 0:00
- Založil:
- Čárlííí
- Obsahuje:
- ~ 2 tisíce příspěvků
- Neaktivní moderátor:
- Čárlííí
- (zatoulaný kulisák)
