« Novější příspěvky
Příspěvek z 18. června 2006 ve 20:24.
Jackitka
v něm napsal:
Pralinka:zaručit to nemůžu,ale kdo by vedl komunismus ?samotný stát ?> |
Příspěvek z 16. června 2006 v 18:52.
UnUomoBenedetto
v něm napsal:
:-)
Zdravím...Zdaréééééééééééééc> |
Prodleva 5 dní.
Příspěvek z 11. června 2006 ve 22:28.
Příspěvek z 11. června 2006 v 11:57.
Jackitka
v něm napsal:
Pralinka2:jj,ale to by neznamenalo že by byla znovu zavedená totalita...> |
Příspěvek z 8. června 2006 ve 23:18.
Jackitko, omezení počtu stran byl jeden z prvních kroků k totalitě v letech 1945.48. > |
Příspěvek ze 7. června 2006 v 19:12.
Jackitka
v něm napsal:
pralinka:hmm,doufejme,že se tak nestnane..stejně mi dnešní politika nedává smysl.......cice tomu moc nerozumím,ale příjde mi,že strany se snaží dostat k moci a výhodi pro lidstvo jsou záminkou k větší mo***říjde mi,že se snaží pro sebe a ne pro ostatní............já bych politiku sjednotila ¨..........nebo alespon omezila počet stran...> |
Příspěvek z 6. června 2006 ve 20:35.
Demokracie má tu nevýhodu, že lze demokraticky zvolit stranu, která pak tu demokracii zruší. Jako se to stalo například v roce 1933 v Německu nebo v roce 1946 u nás. > |
Prodleva 6 dní.
Příspěvek z 31. května 2006 v 16:18.
Jackitka
v něm napsal:
Příspěvek z 28. května 2006 v 19:47.
kombucha
v něm napsal:
Příspěvek z 27. května 2006 ve 20:38.
Jo, ale je nespravedlivě rozdělená. > |
Příspěvek z 27. května 2006 ve 20:05.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
Proč si všichni myslí, že spravedlnost vůbec není? Já si naopak myslím, že jí je dost..> |
Příspěvek z 27. května 2006 v 18:51.
Jackitka
v něm napsal:
pes_z_pětipes:no a když je to něco mezi tím ?.... at či tak mi příjde,že ani v jednom nenní spravedlnost.... > |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 23. května 2006 ve 13:43.
kombucha
v něm napsal:
Příspěvek z 21. května 2006 v 15:25.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
Jackitko, to taky záleží na konkrétním jedinci.. Pro šikovnýho, chytrýho člověka je lepší demokracije, pro troubu nebo flákače je lepší komunismus.. To se nedá lehce říct.. > |
Příspěvek z 21. května 2006 v 10:00.
Jackitka
v něm napsal:
mě by zajímalo,co je vlastně horší nebo lepší...komunismus nebo demokracie..> |
Příspěvek z 20. května 2006 v 0:02.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
Jo, tomu říkám názor.. :)> |
Prodleva 7 dní.
Příspěvek z 13. května 2006 v 1:12.
Filiposs
v něm napsal:
Monarchie je státní uspořádání, v němž je je oficiálně nejvyšší hlavou státu král či někdo podobně "královské" krve.
Jinak zkoušet srovnávat Alíka s nějakou z typů možných vlád je dle mého názoru docela ztráta času.> |
Příspěvek z 11. května 2006 ve 23:27.
Filiposs
v něm napsal:
zazulka: O čem jiném než o politice bys chtěla v souvislosti s demokracií mluvit?
(Jinak je to Alexandr Lukašenko, napsalas to dobře.) > |
Prodleva 6 dní.
Příspěvek z 5. května 2006 ve 12:42.
No taky je podvod a podraz, když někdo mluví jakoby za jinou politickou stranu a jejím jménem hlásá nesmysly, aby ji poškodil a své vlastní straně tím pomohl, když nemá dost vlastních pozitivních argumentů. > |
Prodleva 6 dní.
Příspěvek z 29. dubna 2006 ve 20:41.
UnUomoBenedetto
v něm napsal:
Příspěvek z 29. dubna 2006 ve 14:41.
Jackitka
v něm napsal:
tak demokracie.......já se radši podívám dolů...(není to ale sklerozou....já si pamatuju náhodou název této nástěnkdy,což je co říct..) byla tady dizkuze,že když politici slíbí něco voličům a nedodrží to,tak je to podvod stejně jako volení někoho,kdo není zvolen ---> |
Příspěvek z 29. dubna 2006 ve 12:33.
UnUomoBenedetto
v něm napsal:
Příspěvek z 28. dubna 2006 v 18:30.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
Tak to bych se dost divil, kdyby se na některé nástěnce probíralo její téma..> |
Příspěvek z 28. dubna 2006 v 16:39.
Prodleva 5 dní.
Příspěvek z 23. dubna 2006 v 17:52.
Jackitka
v něm napsal:
též bych se vrátila k diskuzi.......u čeho,že jsme to zkončili ?> |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 19. dubna 2006 v 10:26.
UnUomoBenedetto
v něm napsal:
?... hele právě jsme atkovou nástěnku o demokracii založit,ale byla by i o absolutismu..atd..;) páč jsme si všimla tehle..ták už to dělat nebudu a rdši se přidám jeslti teda mužu ;)> |
Příspěvek z 18. dubna 2006 ve 21:31.
Nevrátíme se raději k diskusi o demokracii? > |
Příspěvek z 18. dubna 2006 ve 20:43.
THC-303Horn
v něm napsal:
A proc bych to mazal? :-)> |
Příspěvek z 16. dubna 2006 ve 21:11.
Jackitka
v něm napsal:
THC:tím jsi se zpodezdřenil =)))> |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 12. dubna 2006 ve 22:23.
THC-303Horn
v něm napsal:
Mne prosim nepodezrivejte, ja ani poradne nevim o co jde.> |
Statistika…