Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    A co demokracie?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 18. června 2006 ve 20:24.
    Jackitka v něm napsal:

    Pralinka:zaručit to nemůžu,ale kdo by vedl komunismus ?samotný stát ?

    Příspěvek z 16. června 2006 v 18:52.
    UnUomoBenedetto v něm napsal:

    :-)

    Zdravím...Zdaréééééééééééééc

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 11. června 2006 ve 22:28.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jak to můžeš zaručit?

    Příspěvek z 11. června 2006 v 11:57.
    Jackitka v něm napsal:

    Pralinka2:jj,ale to by neznamenalo že by byla znovu zavedená totalita...

    Příspěvek z 8. června 2006 ve 23:18.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jackitko, omezení počtu stran byl jeden z prvních kroků k totalitě v letech 1945.48.

    Příspěvek ze 7. června 2006 v 19:12.
    Jackitka v něm napsal:

    pralinka:hmm,doufejme,že se tak nestnane..stejně mi dnešní politika nedává smysl.......cice tomu moc nerozumím,ale příjde mi,že strany se snaží dostat k moci a výhodi pro lidstvo jsou záminkou k větší mo***říjde mi,že se snaží pro sebe a ne pro ostatní............já bych politiku sjednotila ¨..........nebo alespon omezila počet stran...

    Příspěvek z 6. června 2006 ve 20:35.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Demokracie má tu nevýhodu, že lze demokraticky zvolit stranu, která pak tu demokracii zruší. Jako se to stalo například v roce 1933 v Německu nebo v roce 1946 u nás.

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 31. května 2006 v 16:18.
    Jackitka v něm napsal:

    prali:jj =))

    Příspěvek z 28. května 2006 v 19:47.
    kombucha v něm napsal:

    pali: krasne receno :)

    Příspěvek z 27. května 2006 ve 20:38.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jo, ale je nespravedlivě rozdělená.

    Příspěvek z 27. května 2006 ve 20:05.
    pes_z_pětipes v něm napsal:

    Proč si všichni myslí, že spravedlnost vůbec není? Já si naopak myslím, že jí je dost..

    Příspěvek z 27. května 2006 v 18:51.
    Jackitka v něm napsal:

    pes_z_pětipes:no a když je to něco mezi tím ?....
    at či tak mi příjde,že ani v jednom nenní spravedlnost....

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 23. května 2006 ve 13:43.
    kombucha v něm napsal:

    monarchie rulz.. ;)

    Příspěvek z 21. května 2006 v 15:25.
    pes_z_pětipes v něm napsal:

    Jackitko, to taky záleží na konkrétním jedinci.. Pro šikovnýho, chytrýho člověka je lepší demokracije, pro troubu nebo flákače je lepší komunismus.. To se nedá lehce říct..

    Příspěvek z 21. května 2006 v 10:00.
    Jackitka v něm napsal:

    mě by zajímalo,co je vlastně horší nebo lepší...komunismus nebo demokracie..

    Příspěvek z 20. května 2006 v 0:02.
    pes_z_pětipes v něm napsal:

    Jo, tomu říkám názor.. :)

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 13. května 2006 v 1:12.
    Filiposs v něm napsal:

    Monarchie je státní uspořádání, v němž je je oficiálně nejvyšší hlavou státu král či někdo podobně "královské" krve.

    Jinak zkoušet srovnávat Alíka s nějakou z typů možných vlád je dle mého názoru docela ztráta času.

    Příspěvek z 11. května 2006 ve 23:27.
    Filiposs v něm napsal:

    zazulka: O čem jiném než o politice bys chtěla v souvislosti s demokracií mluvit?

    (Jinak je to Alexandr Lukašenko, napsalas to dobře.)

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 5. května 2006 ve 12:42.
    Pralinka2 v něm napsal:

    No taky je podvod a podraz, když někdo mluví jakoby za jinou politickou stranu a jejím jménem hlásá nesmysly, aby ji poškodil a své vlastní straně tím pomohl, když nemá dost vlastních pozitivních argumentů.

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 29. dubna 2006 ve 20:41.
    UnUomoBenedetto v něm napsal:

    :-PPPPP

    Příspěvek z 29. dubna 2006 ve 14:41.
    Jackitka v něm napsal:

    tak demokracie.......já se radši podívám dolů...(není to ale sklerozou....já si pamatuju náhodou název této nástěnkdy,což je co říct..)
    byla tady dizkuze,že když politici slíbí něco voličům a nedodrží to,tak je to podvod stejně jako volení někoho,kdo není zvolen ---

    Příspěvek z 29. dubna 2006 ve 12:33.
    UnUomoBenedetto v něm napsal:

    :-)))

    Příspěvek z 28. dubna 2006 v 18:30.
    pes_z_pětipes v něm napsal:

    Tak to bych se dost divil, kdyby se na některé nástěnce probíralo její téma..

    Příspěvek z 28. dubna 2006 v 16:39.
    Pralinka2 v něm napsal:

    U demokracie?

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 23. dubna 2006 v 17:52.
    Jackitka v něm napsal:

    též bych se vrátila k diskuzi.......u čeho,že jsme to zkončili ?

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 19. dubna 2006 v 10:26.
    UnUomoBenedetto v něm napsal:

    ?...
    hele právě jsme atkovou nástěnku o demokracii založit,ale byla by i o absolutismu..atd..;)
    páč jsme si všimla tehle..ták už to dělat nebudu a rdši se přidám jeslti teda mužu ;)

    Příspěvek z 18. dubna 2006 ve 21:31.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Nevrátíme se raději k diskusi o demokracii?

    Příspěvek z 18. dubna 2006 ve 20:43.
    THC-303Horn v něm napsal:

    A proc bych to mazal? :-)

    Příspěvek z 16. dubna 2006 ve 21:11.
    Jackitka v něm napsal:

    THC:tím jsi se zpodezdřenil =)))

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 12. dubna 2006 ve 22:23.
    THC-303Horn v něm napsal:

    Mne prosim nepodezrivejte, ja ani poradne nevim o co jde.

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    10. dubna 2005 v 0:00
    Založil:
    THC-303Horn
    Obsahuje:
    ~ 450 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    THC-303Horn
    (zatoulaný kulisák)