Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    A co demokracie?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 9. dubna 2006 v 11:40.
    Jackitka v něm napsal:

    Pralinka2:je mi nějak podezdřelí,že jsem tady nenapsala názor....já myslím,že jsme tady psala odpověď a kontrolovala jsej si to,jestli to mám zařazený,ale nevidím ho tady...........poslední odbou se mi stejně zdá,že chodí hodně málo lidí na nástěnky..

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 6. dubna 2006 ve 22:31.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Neztratily se tady nějaké příspěvky?

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 26. března 2006 ve 23:22.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Úplná blbost to není; například v roce 1933 Němci zvolili, že Hitler bude rozhodovat za všechny, a nakonec se ukázalo, že to přineslo víc neštěstí než užitku.

    Příspěvek z 25. března 2006 v 19:56.
    Jackitka v něm napsal:

    Pralinka2:konktérně jsem to nemyslela,ale te´d mě napadá..např:kdyby lidé zvolili,že třeba bude některý člověk rozhodovat za všechny,a nakonec se ukázalo,.že to přineslo víc neštěstí než užitku..


    vím,že je to nereálný,co jsem tedka napsala a je to úplná blbost,ale nevím,jak bych to jinak vyjádřila---

    m.p.:(asi jsou moje mozkové závity na úrovni holuba ..:)

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 22. března 2006 ve 13:46.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jak to přesně myslíš?

    Příspěvek z 22. března 2006 ve 13:43.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jak to přesně myslíš?

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 16. března 2006 v 18:18.
    Jackitka v něm napsal:

    Pralinka2:to určitě.
    určitě souhlasím s tím,že je to POTOM PODVOD,jak jsi psal,ale co když volba může změnit mnohé dobré ?

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 13. března 2006 ve 21:57.
    Pralinka2 v něm napsal:

    V demokracii se lid může mýlit stejně, jako se v monarchii může mýlit monarcha nebo v patriarchátu patriarcha. Ale v lidské společnosti prostě někdo rozhodovat musí, i s tím, že NIKDY nelze vyloučit možnost omylu.

    Příspěvek z 13. března 2006 ve 21:55.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jistěže to, co volí lid, nemusí být správné. Jenže v takovém případě jsou dvě možnosti, buď nechat lidu jeho špatnou volbu, nebo vzít lid u huby pevnou rukou a špatná rozhodnutí mu nedovolit. Jenže tomu se pak neříká demokracie.
    Volby spočívají v tom, že lidi si jednou za pár let vybírají z nabídky programů politických stran. Uspějí ty politické strany, které předloží nabídku, která je většině voličů nejbližší. Když však po volbách začnou provádět něco zcela jiného, než slibovaly, <b>pak to JE podvod, a jak to připadá vládě, je úplně jedno, protože pak právě vláda je produktem takového podvodu.

    Příspěvek z 13. března 2006 v 19:59.
    Jackitka v něm napsal:

    Pralinka2:hmm,otázka je,jestli to,co volí lid,je spárvné a otázka je,jestli to vládě připadá podvod.

    Příspěvek z 13. března 2006 v 10:34.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Že si lid zvolí své zástupce, tomu se říká nepřímá demokracie. Na rozdíl od přímé demokracie má tu výhodu, že občan nemusí řešit všechno a zbývá mu čas na jiné věci.
    Něco jiného je, když zvolení zástupci prosazují něco jiného, než pro co si je lid zvolil. To je něco jako když si objednáte rohlíky a dostanete salát, nebo když si objednáte televizi a dostanete vysavač. Tomu se pak tuším říká podvod.

    Příspěvek z 12. března 2006 v 19:38.
    pes_z_pětipes v něm napsal:

    Já mám kupříkladu pocit, že demokracie tady vlastně ani není.. Demokracie je přece vláda lidu, ale v Česku to funguje tak, že lid si zvolí své zástupce, a ti pak prosazují často něco docela jiného, než pro co si je lid zvolil.. Kam se poděl starý dobrý Vox populi??

    Příspěvek z 12. března 2006 ve 13:18.
    Pralinka2 v něm napsal:

    A co teda s tou demokracií?

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 8. března 2006 ve 20:26.
    Jackitka v něm napsal:

    THC-303Horn:tak taky přeju vše nejlepší i když opožděně..

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 5. března 2006 ve 13:02.
    THC-303Horn v něm napsal:

    Dikes Pralinko a to uz podruhe :-))))

    Příspěvek ze 4. března 2006 ve 23:01.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Autor nástěnky.

    Příspěvek ze 4. března 2006 v 18:55.
    Jackitka v něm napsal:

    Pralinka:kdo slaví narozeniny ?

    Příspěvek z 2. března 2006 v 7:27.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ahoj, přeji Ti všechno nejlepší k narozeninám.

    Příspěvek z 1. března 2006 ve 12:13.
    MarTina17 v něm napsal:

    znamená co

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 23. února 2006 v 19:09.
    Jackitka v něm napsal:

    THC-303Horn :my už jsme se zapojili dost dlouho =)

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 20. února 2006 v 19:47.
    THC-303Horn v něm napsal:

    Ja jsem se zrovna taky vratil a nevim o co jde.Jinak vas tu vsechny zdravim a tesi me,ze se vsichni aktivne zapojili do diskuze :-)

    Příspěvek z 20. února 2006 v 18:01.
    Jackitka v něm napsal:

    Destory:to moc dobře znám .=)

    Příspěvek z 20. února 2006 ve 13:24.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ahoj.

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 16. února 2006 v 16:47.
    Jackitka v něm napsal:

    Destroy:hoj,pod dlouhé době .....kde jsi byla ?

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 13. února 2006 v 19:02.
    MIŠKAK v něm napsal:

    CO je

    Příspěvek z 13. února 2006 v 16:30.
    Jackitka v něm napsal:

    hmmmm tot otázka . . sice se tomu nevyrovná,ale horší by určitě bylo kdyby i to Rusko se zapojilo s Čínou a USA.

    Příspěvek z 12. února 2006 v 19:11.
    Filiposs v něm napsal:

    Punk-a: Anarchie? Víš vůbec co to znamená? Jestli ano, tak mám silné pochybnosti o tom, jestli víš, jaký je svět a jací jsou lidé...

    Prali: Kdyby v Číně začali razantěji prosazovat ochranu životního prostředí, jako se to děje i v USA, tak bychom o Číně jako o velkém nebezpečí zase tak mluvit nemuseli...

    Jackitka: Co je Rusko, co se týče potenciální schopnosti ohrožování planety znečišťěním v porovnání s USA a Čínou?

    Příspěvek z 12. února 2006 ve 14:08.
    Barunella v něm napsal:

    co je?

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 9. února 2006 ve 13:22.
    Jackitka v něm napsal:

    hmmmm :ale Rusko to mylsím podepsalo . . . . . . ..a to je také velký kus země........
    USA to asi nikdy nepodepíše,pro své blaho . .. ..ale co by jiného se dlao od nich čekat . ..

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 6. února 2006 v 15:51.
    Pralinka2 v něm napsal:

    No kdyby v Číně měli takovou spotřebu na obyvatele jako v USA, tak tu zeměkouli můžeme celou zabalit.

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    10. dubna 2005 v 0:00
    Založil:
    THC-303Horn
    Obsahuje:
    ~ 450 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    THC-303Horn
    (zatoulaný kulisák)