« Novější příspěvky
Příspěvek z 9. dubna 2006 v 11:40.
Jackitka
v něm napsal:
Pralinka2:je mi nějak podezdřelí,že jsem tady nenapsala názor....já myslím,že jsme tady psala odpověď a kontrolovala jsej si to,jestli to mám zařazený,ale nevidím ho tady...........poslední odbou se mi stejně zdá,že chodí hodně málo lidí na nástěnky..> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 6. dubna 2006 ve 22:31.
Neztratily se tady nějaké příspěvky? > |
Prodleva 11 dní.
Příspěvek z 26. března 2006 ve 23:22.
Úplná blbost to není; například v roce 1933 Němci zvolili, že Hitler bude rozhodovat za všechny, a nakonec se ukázalo, že to přineslo víc neštěstí než užitku. > |
Příspěvek z 25. března 2006 v 19:56.
Jackitka
v něm napsal:
Pralinka2:konktérně jsem to nemyslela,ale te´d mě napadá..např:kdyby lidé zvolili,že třeba bude některý člověk rozhodovat za všechny,a nakonec se ukázalo,.že to přineslo víc neštěstí než užitku..
vím,že je to nereálný,co jsem tedka napsala a je to úplná blbost,ale nevím,jak bych to jinak vyjádřila---
m.p.:(asi jsou moje mozkové závity na úrovni holuba ..:)> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 22. března 2006 ve 13:46.
Příspěvek z 22. března 2006 ve 13:43.
Prodleva 6 dní.
Příspěvek z 16. března 2006 v 18:18.
Jackitka
v něm napsal:
Pralinka2:to určitě. určitě souhlasím s tím,že je to POTOM PODVOD,jak jsi psal,ale co když volba může změnit mnohé dobré ? > |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 13. března 2006 ve 21:57.
V demokracii se lid může mýlit stejně, jako se v monarchii může mýlit monarcha nebo v patriarchátu patriarcha. Ale v lidské společnosti prostě někdo rozhodovat musí, i s tím, že NIKDY nelze vyloučit možnost omylu. > |
Příspěvek z 13. března 2006 ve 21:55.
Jistěže to, co volí lid, nemusí být správné. Jenže v takovém případě jsou dvě možnosti, buď nechat lidu jeho špatnou volbu, nebo vzít lid u huby pevnou rukou a špatná rozhodnutí mu nedovolit. Jenže tomu se pak neříká demokracie. Volby spočívají v tom, že lidi si jednou za pár let vybírají z nabídky programů politických stran. Uspějí ty politické strany, které předloží nabídku, která je většině voličů nejbližší. Když však po volbách začnou provádět něco zcela jiného, než slibovaly, <b>pak to JE podvod, a jak to připadá vládě, je úplně jedno, protože pak právě vláda je produktem takového podvodu. > |
Příspěvek z 13. března 2006 v 19:59.
Jackitka
v něm napsal:
Pralinka2:hmm,otázka je,jestli to,co volí lid,je spárvné a otázka je,jestli to vládě připadá podvod.> |
Příspěvek z 13. března 2006 v 10:34.
Že si lid zvolí své zástupce, tomu se říká nepřímá demokracie. Na rozdíl od přímé demokracie má tu výhodu, že občan nemusí řešit všechno a zbývá mu čas na jiné věci. Něco jiného je, když zvolení zástupci prosazují něco jiného, než pro co si je lid zvolil. To je něco jako když si objednáte rohlíky a dostanete salát, nebo když si objednáte televizi a dostanete vysavač. Tomu se pak tuším říká podvod. > |
Příspěvek z 12. března 2006 v 19:38.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
Já mám kupříkladu pocit, že demokracie tady vlastně ani není.. Demokracie je přece vláda lidu, ale v Česku to funguje tak, že lid si zvolí své zástupce, a ti pak prosazují často něco docela jiného, než pro co si je lid zvolil.. Kam se poděl starý dobrý Vox populi??> |
Příspěvek z 12. března 2006 ve 13:18.
A co teda s tou demokracií?> |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 8. března 2006 ve 20:26.
Jackitka
v něm napsal:
THC-303Horn:tak taky přeju vše nejlepší i když opožděně..> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 5. března 2006 ve 13:02.
THC-303Horn
v něm napsal:
Dikes Pralinko a to uz podruhe :-))))> |
Příspěvek ze 4. března 2006 ve 23:01.
Příspěvek ze 4. března 2006 v 18:55.
Jackitka
v něm napsal:
Pralinka:kdo slaví narozeniny ?> |
Příspěvek z 2. března 2006 v 7:27.
Ahoj, přeji Ti všechno nejlepší k narozeninám. > |
Příspěvek z 1. března 2006 ve 12:13.
MarTina17
v něm napsal:
Prodleva 6 dní.
Příspěvek z 23. února 2006 v 19:09.
Jackitka
v něm napsal:
THC-303Horn :my už jsme se zapojili dost dlouho =)> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 20. února 2006 v 19:47.
THC-303Horn
v něm napsal:
Ja jsem se zrovna taky vratil a nevim o co jde.Jinak vas tu vsechny zdravim a tesi me,ze se vsichni aktivne zapojili do diskuze :-)> |
Příspěvek z 20. února 2006 v 18:01.
Jackitka
v něm napsal:
Destory:to moc dobře znám .=) > |
Příspěvek z 20. února 2006 ve 13:24.
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 16. února 2006 v 16:47.
Jackitka
v něm napsal:
Destroy:hoj,pod dlouhé době .....kde jsi byla ?> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 13. února 2006 v 19:02.
MIŠKAK
v něm napsal:
Příspěvek z 13. února 2006 v 16:30.
Jackitka
v něm napsal:
hmmmm tot otázka . . sice se tomu nevyrovná,ale horší by určitě bylo kdyby i to Rusko se zapojilo s Čínou a USA.> |
Příspěvek z 12. února 2006 v 19:11.
Filiposs
v něm napsal:
Punk-a: Anarchie? Víš vůbec co to znamená? Jestli ano, tak mám silné pochybnosti o tom, jestli víš, jaký je svět a jací jsou lidé...
Prali: Kdyby v Číně začali razantěji prosazovat ochranu životního prostředí, jako se to děje i v USA, tak bychom o Číně jako o velkém nebezpečí zase tak mluvit nemuseli...
Jackitka: Co je Rusko, co se týče potenciální schopnosti ohrožování planety znečišťěním v porovnání s USA a Čínou?> |
Příspěvek z 12. února 2006 ve 14:08.
Barunella
v něm napsal:
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 9. února 2006 ve 13:22.
Jackitka
v něm napsal:
hmmmm :ale Rusko to mylsím podepsalo . . . . . . ..a to je také velký kus země........ USA to asi nikdy nepodepíše,pro své blaho . .. ..ale co by jiného se dlao od nich čekat . .. > |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 6. února 2006 v 15:51.
No kdyby v Číně měli takovou spotřebu na obyvatele jako v USA, tak tu zeměkouli můžeme celou zabalit. > |
Statistika…