« Novější příspěvky
Příspěvek z 6. ledna 2006 ve 12:38.
Jackitka
v něm napsal:
stejně si myslím,že at vyhraje kdokoliv ve volbách,taks i myslím,že to vbec nebude mít nějaký vliv na naší populaci ..........zákony stejně pramálo lidí dodržuje ...tak proč by od tedka někdo začal ... a Vláda je podle mého názoru neschopná,nespravedlivýá,nepravdivá ..lže lidem do očí a nalouvá jim,jak všechno bude v pořádku .....ale tak to nebude ... Neříkám,že ej to lehká funkce,ale za takové peníze,které tam dostanou by se měli dvakrát tak víc snažit ....> |
Příspěvek z 5. ledna 2006 v 19:59.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
KSČM nejsou ti komunisti, kteří tu vládli bezpočet desetiletí.. Alespoň já je tak neberu, no.. Taky neříkám, že to je parta bezvadnejch a milejch chlapíků, prostě jenom nechovám žádné sympatije k těm co stojí vpravo..
Každopádně, i kdyby vyhráli komunisti, i kdyby to byli zlí lidi, skrývající se za lidskou tvář, podle mě už fakt, že jsme v EU jim nedovolí jakýkoli převrat.. To už naši sousedi nepřipustí..
Pralinko, mě se taky nelíbí, že vyhraje ODS, ale nijak vehementně proti tomu protestovat nebudu, když to je převládající názor Češíků, žejo..> |
Příspěvek ze 4. ledna 2006 v 16:20.
To by se mi tedy vůbec nelíbilo, kdyby vyhráli komunisti. > |
Příspěvek z 3. ledna 2006 ve 22:39.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
Komunisti přece volby vyhrát nemůžou.. Ale i kdyby vyhráli, tak to stejně pro většinu lidí bude lepči, než kdyby vyhrála ódéeska.. A navíc, kdyby vyhráli, tak kdoví, jak by to s tím eurem dopadlo.. Podle spousty lidí ten termín 2007 reálnej nejni.. co já vím..> |
Příspěvek z 2. ledna 2006 ve 20:22.
Jackitka
v něm napsal:
Destory :až to nebudou mít pod kontrolou,takje nastopí pár chytrých lidí,který to budou chtít vyřešit,ale stejně národ a celá naše populace bude jako vždy úplně blbá,takže to půjde všechno do .....!?> |
Příspěvek z 31. prosince 2005 ve 14:49.
Jackitka
v něm napsal:
Destory :nikam,příjdeme k záhubě...jednou se to stane a nikdo jako vždy s tím nehne ani prstem...budeme bezduchově utíat,vykrádat mezitím krámy a pořád si naivně myslet,že se tím zachráníme .> |
Příspěvek z 29. prosince 2005 v 9:43.
Jackitka
v něm napsal:
DeStRoy :ne,není...prostě svět chce,aby byli všichni stejně hloupí,naivní a omezení...nedokážou pochopit jiné rozdíly forem,než jenom popularitu hlouposti.> |
Příspěvek z 28. prosince 2005 ve 23:07.
Jackitka
v něm napsal:
hmm a oh toho se vyvíjí i homo***ualita nebo rasismus..prostě jsou jiní než ostatní a hned je to špatně ......... Naše existence vlastněnikdy to nebrala (středověk,dnešní doba ......)> |
Příspěvek z 26. prosince 2005 ve 22:08.
Jackitka
v něm napsal:
Destroy .musím ti dát opravdu za pravdu.Nejhroší na tom je,že anarchista nemůže mít ten,který se chse v životě nějak uplatnit,protože dnešní svět má proto zaslepené pochopení.> |
Příspěvek z 25. prosince 2005 v 10:53.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
Pralinka2 - To jsem samozřejmě "trošku" přeháněl.. Ale v anarcii si taky nemůžeš dělat co chceš.. > |
Příspěvek z 24. prosince 2005 v 18:27.
Jackitka
v něm napsal:
samozřejmě Pralinko,ale určité rozdíly mezi režimem Komunismu a demokracie jsou..... a to já ti Destory nemůžu říct jestli bude enbo ne,protže věštecké schopnosti opravdu neovládám,ale myslím si,že jedonu možná dospějem k takové existenci,že komunismus bude mmožná potřeba.> |
Příspěvek z 24. prosince 2005 v 11:39.
THC-303Horn
v něm napsal:
<tr><td><font color=red face="Comic Sans MS">Preji Vesele Vanoce a Stastny novy rok :-) |
>
Příspěvek z 23. prosince 2005 ve 23:20.
Demokracie není, že si každej může dělat co chce, to se jmenuje spíš anarchie. > |
Příspěvek z 23. prosince 2005 v 10:27.
Jackitka
v něm napsal:
samozřejmě,ale i komunismus měl svůj háček.....někdo sice na tom byl dobře,ale někdo i za to trpěl....,moje babička nebyla v kounistické straně a nemohla si udělat doktorát,jeden známý měl dědu a ten musel pracovat s nebezpečnýma látkama a potom byl nemocný............. na každé věci je něco dobré,ale i něco špatné......záleží však,kolik toho je dobrého na tom a kolik zase špatného.> |
Příspěvek z 22. prosince 2005 ve 22:31.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
Teda podle mého názoru nejni demokracie to nej nej řešení.. To by to tu vypadalo, kdyby si mohl každý říkat a dělat co by chtěl.. Nakonec by z toho vyšly nejlíp lidi, nebojící se ušpinit si ruce a to přece nejni žádná spravedlnost.. Ale zato v takovém státě sociálním, to je jinačí živobytí pro většinovou střední třídu.. A co teprve takový stát komunistický, to by byl život.. Ale kde takový stát sebrat a nekrást, žejo.. V naší krásný zemi demokracie nejni a já se nebojím říct, že to je jenom dobře..> |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 18. prosince 2005 ve 20:17.
Jackitka
v něm napsal:
samozřejmě,ale to jsou nevyrovnané síly.........někdo má navrh,tak jeho názor má větší hodnotu.................o tom mi není neznámo.> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 15. prosince 2005 v 19:53.
Jackitka
v něm napsal:
v demokracii znamená,že si každý může prosazovat svůj názor,ale myslím si,že nebude pořád mezi lidmi vyrovnáno,prootže někdo chce mít na vrh od druhého a pořádna světě platí ješitnost,tím lae nechci podotknout že demokracije je lepší než komunismus....V demokracii jsme sice svobodnější,ale v komunismu zase slovo bezpečí,znamenalo normalitu a reálnost.....sice dnes také,ale v demokracii slovo bezpečnost je slovo vratké ..> |
Příspěvek z 13. prosince 2005 v 8:06.
Prodleva 6 dní.
Příspěvek ze 7. prosince 2005 v 16:15.
Prodleva 6 dní.
Příspěvek z 1. prosince 2005 ve 23:58.
No, aspoň někdy fungují aspoň trochu. > |
Prodleva 10 dní.
Příspěvek z 21. listopadu 2005 ve 20:49.
To jo, ale demokratické mechanismy by měly sloužit k tomu, aby takoví jedinci nedostali neomezenou moc. > |
Příspěvek z 21. listopadu 2005 v 10:26.
Příspěvek z 20. listopadu 2005 ve 13:58.
Ale lepší aspoň ten pokus než nic. > |
Příspěvek z 19. listopadu 2005 v 8:38.
16 let pokusu o demokracii. Chvílemi více, chvílemi méně zdařilého. > |
Příspěvek ze 17. listopadu 2005 ve 23:51.
Tak, a dneska je to 16 let. > |
Prodleva 18 dní.
Příspěvek z 30. října 2005 ve 22:07.
Bombous
v něm napsal:
Tady nejde pouze o čest. On i kat Mydlář mohl být čestný člověk. A také jde o to, co si člověk představuje pod pojmem čest. > |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 26. října 2005 v 10:13.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
Ne, já rozhodně čestný nejsem.. Ale znám takové..> |
Příspěvek z 25. října 2005 ve 20:00.
THC-303Horn
v něm napsal:
Příspěvek z 25. října 2005 v 8:41.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
Prodleva 8 dní.
Příspěvek z 16. října 2005 ve 21:21.
Jenže systém právě musí fungovat s těmi lidmi, kteří jsou k dispozici. > |
Statistika…