Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Alíkovský sraz v Brně

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 3. dubna 2007 v 19:33.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Každý zájemce může jet. Když ho pustěj rodiče, pochopitelně.

    Příspěvek z 3. dubna 2007 v 19:05.
    Deniska1601 v něm napsal:

    A ja bych mohla jet?

    Příspěvek z 3. dubna 2007 ve 13:53.
    petrí v něm napsal:

    já bych tam možná chtěla,protože v Brně bydlím...

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 28. března 2007 ve 14:11.
    -_Anetka_- v něm napsal:

    jej sraz v Brně??to je dobrej nápad..a, kde by to bylo??(jako, kdyby to bylo..)

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 26. března 2007 ve 14:37.
    KrálovnaAmidala v něm napsal:

    Ještě by mě teda zajímalo kolik nás tam tedy bude???

    Příspěvek z 26. března 2007 ve 14:34.
    KrálovnaAmidala v něm napsal:

    Tak doufám že se ta noha spraví a také že se nestane nějaký konflikt jako minule že jsem musela dojít tak pozdě! .. ještě promluvím s Aklopem jak je na tom s časem atd...... a dofám že mi to víjde a všichni se tam nalezneme.... jenom mám strach že moc dlouho nevydržím chodit po městě =D ale to už nějak vymáknu!

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 24. března 2007 v 17:03.
    Mari1 v něm napsala:

    Já jim to říkala, ale nechtějí si dát říct. Pokusím se trošku tlačit na to, abych měla alespoň toho 14.4. volnou sobotu. Ráda bych přijela, ale nemohu nic slíbit. Duben je problematický měsíc...

    Příspěvek z 24. března 2007 v 7:24.
    Pralinka2 v něm napsal:

    A nemůžeš jim říct, že je pozdě, že už je naplánováno?

    Příspěvek z 23. března 2007 v 19:49.
    Mari1 v něm napsala:

    Já svoji účast potvrdit nemohu. Rodina a přátelé mi plánují nějaké překvapení, ale nechtějí říct co a kdy přesně... Jediné co mi řekli, ať si na dubnové víkendy nic neplánuji...

    Příspěvek z 23. března 2007 v 16:11.
    SHAKIRA007 v něm napsala:

    Bééééééééé :-(

    Příspěvek z 22. března 2007 ve 22:19.
    DaTa v něm napsal:

    Jestli by to bylo toho 14.4. tak není problém, do Brna bych se nějak dostal. Takže jedu :-)

    Příspěvek z 22. března 2007 ve 20:31.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Za měsíc snad už budeš moct chodit, ne?
    Jestli tam je milion cukráren, tak tím spíš bys mohla nějakou vhodnou najít předem; než prohlídneme padesát cukráren z toho miliónu, budeme muset končit.
    Ten sraz bych udělal radši ve 12, protože z Ústí můžeme přijet buď v 11:34, nebo pak až po jedné hodině, a naopak odjet musíme už v 16:24, abychom se rozumně dostali domů.

    Příspěvek z 22. března 2007 ve 13:55.
    KrálovnaAmidala v něm napsal:

    HELE takže co kdyby to bylo takhle:
    DNE: 14.4.2007
    MÍSTO: Hlavní vchod do nádraží z venku!
    ČAS: (ten určete..... ale mohlo by to bít zase v jednu hodinu!)

    Příspěvek z 22. března 2007 ve 13:50.
    KrálovnaAmidala v něm napsal:

    Takže mi jako ještě řekněte kde přesně jste se minule sešli..... a jestli teda není nikdo kdo to chce organizovat tak se toho samozřejmě ujmu... já jenom že bych to rači dala někomu staršímu......jenom doufám že nehrozí že zase dojdu pozdě!

    Příspěvek z 22. března 2007 ve 13:48.
    KrálovnaAmidala v něm napsal:

    Já myslela že je datum toho 14.4. ??? No a jako kam si sednout??? Jako já jsem si přívě udělala něco s kotníkem... mám na tam obvazy a ven nemůžu! Takže když přemíšlím z hlavy tak můžeme jít třeba tam kde jsme byli minule a nebo do nějaké cukrárny... kolem jich je milion!

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 20. března 2007 v 16:17.
    SHAKIRA007 v něm napsala:

    Dato tsss :-P

    Příspěvek z 19. března 2007 v 16:30.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Můžete se prosím někdo vyjádřit k definitivnímu určení datumu?

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek ze 14. března 2007 v 17:43.
    Pralinka2 v něm napsal:

    To jako chceš říct, že to nechceš organizovat?
    Jo a už zbývá jen měsíc do dubna, tak by se mělo definitivně potvrdit, zda platí to datum.
    A zkus aspoň zjistit, kam si půjdeme na chvíli sednout. Abychom si po prohlídce těch mumií mohli jít sednout a nestrávili celou dobu běháním po Brně a sháněním nějakého občerstvení.

    Příspěvek z 13. března 2007 ve 12:33.
    KrálovnaAmidala v něm napsal:

    No já nevim... nechtěl by to rači někdo převzít??? Jako předávat na mě takovou velkou zodpovědnost když jsem minule došla hodně pozdě???

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 11. března 2007 ve 22:26.
    DaTa v něm napsal:

    Nemám proti Praze vůbec nic, jen říkám, že konečně to bude blíž než do Prahy..

    Příspěvek z 11. března 2007 ve 13:28.
    SHAKIRA007 v něm napsala:

    Datíku co máš proti Praze? :-/ :-D

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek ze 7. března 2007 ve 23:57.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Tak musíš sledovat nástěnku.

    Příspěvek ze 7. března 2007 ve 21:50.
    DaTa v něm napsal:

    Konečně něco blíž než Praha, do Brna bych zavítal.. a velmi rád.

    Příspěvek z 6. března 2007 ve 21:24.
    Pralinka2 v něm napsal:

    A budeš to teda organizovat?

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 27. února 2007 ve 12:08.
    KrálovnaAmidala v něm napsal:

    Tak toho 14.4. bych možná mohla... ale jen díky tomu že jsem o tom s rodičema zatím nemluvila.... :-D doufám že to půjde!

    Příspěvek z 27. února 2007 ve 12:07.
    KrálovnaAmidala v něm napsal:

    NO ..... on je problém s rodičema.. proto jsem minule došla tak pozdě... nechtěly mě pustit........

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 25. února 2007 v 16:42.
    bevenda v něm napsal:

    jo máš pravdu byly tam.

    Příspěvek z 25. února 2007 v 6:53.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Nebo můžou přijít taky. Na srazu v Praze bylo taky několik rodičů.

    Příspěvek z 24. února 2007 ve 21:49.
    Mari1 v něm napsala:

    A už jsi s rodiči mluvila o tom termínu 14.4.? Pokud se s nimi domluvíš takhle hodně brzy předem, tak ti ten termín nechají pro sraz. :)

    Příspěvek z 24. února 2007 ve 20:00.
    KrálovnaAmidala v něm napsal:

    Tak kdyby se nic doma neměnilo atd.... tak by mi zřejmě vyhovovalo toho 14 dubna......

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    13. prosince 2005 v 0:00
    Založil:
    Daller
    Obsahuje:
    ~ 600 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    Daller
    (zatoulaný kulisák)