« Novější příspěvky
Příspěvek z 12. října 2006 v 18:39.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
Zdár Kaťjůše........ jestli chceš......... pře seš z Brna... tak co no ....> |
Příspěvek z 12. října 2006 v 15:39.
x_cr3w
v něm napsal:
Příspěvek z 12. října 2006 v 7:38.
Na pražský srazy je jiná nástěnka, momentálně žádná. > |
Příspěvek z 11. října 2006 ve 23:23.
x_cr3w
v něm napsal:
Příspěvek z 10. října 2006 v 17:21.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
áááááááááááááá vždyť říkám že mám IQ tykve! ale teda musím uznat že ve městě jsem nebyla už ani nepamatuju!> |
Příspěvek z 9. října 2006 v 19:50.
No například z nás dvou tam bydlíš o malinko blíž. > |
Příspěvek z 9. října 2006 ve 13:55.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
ejjjjj a proč zrovna já?????? Zajímavá ötázka že???!!!> |
Příspěvek z 8. října 2006 ve 21:18.
Příspěvek z 8. října 2006 v 10:14.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
Nemám tak velké IQ abych veděla co to je......... hej tak vymyslete datůmmm.... já jsem hrozná já vim ale já sem strašně nedočkavá..... a obávám se že v zimě neotvíraj tu kryptu! ona tam byla kosa aji v léťě tak nevim!> |
Příspěvek ze 7. října 2006 ve 21:07.
Prodleva 6 dní.
Příspěvek z 1. října 2006 ve 14:23.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
Jůůůůůůůůůůůůůů sněhuláci.................. tak to půjdeme do akátek... tam je kopec a vždzckz sníh... budeme sáňkovat.... a s Aklopem takz počítejte!!!!!
a pardon.. jsem yase u dědy a píšu naopak y a z .... nebudu mu to přepínat!> |
Příspěvek z 1. října 2006 v 11:24.
Daller
v něm napsal:
Mno.. nevim jak to s tim srazem bude.. eh .. Za chvili bude zima .. a nebo muzes udelat sraz v zimea a hlavni program bude stavba snehulaka:P :))> |
Příspěvek z 30. září 2006 v 17:23.
No až se my tři domluvíme na nějakém termínu, tak prostě napíšeme nějakým dalším známým, a možná že někdo ještě přijde. > |
Příspěvek z 30. září 2006 ve 13:18.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
No jááásně jenže když sem skoro nkdo nechodí tak co mám dělat???? Asi nic...... Tak nic no! škoda! Ježiš já sem zase ukecaná!> |
Příspěvek z 30. září 2006 v 10:57.
Daller
v něm napsal:
Mno... nevim jak s tím srazem teda.. Asi to ještě v nějaké blízké době nebude.. Nejdřív by však bylo lepší zjistit kdo vše by měl zájem, aby sme mohli vybrat aspoň nejvhodnější termín ;)> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 27. září 2006 ve 13:22.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
to ne............ a stejnak... mamka mi to už naplánovala... když budu pořádně uklízet... můžu na oslavu!> |
Příspěvek z 26. září 2006 ve 23:56.
No za těchto okolností by asi stejně nebylo vhodný něco plánovat na tuhle sobotu.> |
Příspěvek z 26. září 2006 v 18:29.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
už jsem jako dávno doma ale koukám že tady nic není!> |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 22. září 2006 ve 13:58.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
To je fakt.... jenže teda nevim... oni to možná dají ty narozky na čtvrtek a to už jedny mám ... to je hrůza... nesnáším září a říjen.... všichni mají narozky... a já jsem bez peněz páč ty dárky jsou drahý... a dnes jedu na chalupu tak se tu mějte.... Směr z Brna po dálnici na Olomouc a od tama na Litovel a pááák skoro směrem na Bouzov....... do vesničky asi tak 10 km od Bouzova... ten určitě znáte třeba z Lítajícího sevca nebo tak!!! Pá Pá!! AMI Agnes!> |
Příspěvek z 21. září 2006 ve 22:45.
No tak to jdi radši na ty narozky, ty se odložit nedaj, teď už by se to asi opravdu nesehnalo, ty lidi. > |
Příspěvek z 21. září 2006 ve 20:29.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
ááá já jsem měla taky volno ... ale je to narychlo.... myslím že bychom nesplašily tolik lidí....a navíc dneska mě kamoška přemlouvala že mm jít 30.9. na její oslavu narozek ale i tak teď už teda fakt nevim... Já jsem asi jediná kdo to tu drží při životě hhehehehe !!! %D> |
Příspěvek z 21. září 2006 v 0:26.
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 18. září 2006 ve 21:25.
Já mám 30.9. volno, ale pokud vím, tak třeba Pětipes ne. > |
Příspěvek z 18. září 2006 v 18:42.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
tak tento nápad jsem taky zamítla.... páč nebyl ohlas....... už to tu asi držet nebudu hehe!> |
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 16. září 2006 ve 13:51.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
mnooo tak asi jediná nooo... tak to je maxiii> |
Prodleva 2 dny.
Příspěvek ze 14. září 2006 ve 14:33.
-_Anetka_-
v něm napsal:
Příspěvek z 13. září 2006 ve 13:52.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
Hej tak co třrba lidi v sobotu 30.9.????? Jen tak ze zajímavosti vedle mě sedí AKLOP... týýjo to je maxi... jo tak nevim no ...... jak ten sraz chcete možná bude lepší si dát asi pauzu!> |
Prodleva 5 dní.
Příspěvek z 8. září 2006 ve 14:37.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
Příspěvek ze 7. září 2006 v 19:06.
-_Anetka_-
v něm napsal:
Prodleva 3 dny.
Příspěvek ze 4. září 2006 ve 13:20.
KrálovnaAmidala
v něm napsal:
tááák to já mám zase už pak plnoooooooooooooo> |
Statistika…